reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobry fryzjer w ZG

A co sądzicie o Arku z Rerusso? Pan Zbyszek już tam nie pracuje, ale podobno do Arka warto się zarejestrować online, koleżanka była bardzo zadowolona, ale że mam długie włosy i ciężko mi się z nimi rozstać to jeszcze mam pewne wahania...
 
reklama
Witam,
od przeprowadzki do Zielonej Góry zmieniałam fryzjerów jak rękawiczki aż trafiłam na Tomka... obecnie ma własny salon na Chopina Tomasz Ziembicki
Jestem bardzo zadowolona niezależnie czy akurat zapuszczam włosy czy ścinam się na krótko... robiłam kolor na ślub brata (normalnie nie farbuję) też było super. Obecnie ma karty dla stałych klientów...
A z niespodzianek to mój mąż zrezygnował ze swojej fryzjerki i przeniósł się do Tomka właśnie - niby na raz a już tak zostało :)

A z dzieckiem chodzę tu https://plus.google.com/106072139846960536000/about?gl=uk&hl=en
na Śląskim - najbliżej domu najłatwiej wpaść do nich znienacka jak mały jest w dobrym humorze :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry