reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobry fryzjer w ZG

reklama
dzis wizyta w Ewie- zapłacilismy 30 zł - wedle cennika
dziecko włosy koło uszka długosc srednia wiec bo regularnie sama podcinałam a teraz chciałam by te wzmocnione włoski ktos podrównał i stworzył fryzurkę
nastepntm razem juz tam nie pójde własnie ze wzgledu na kwote choc obsługa przemiła i lizak w prezencie -nie mam zastrzeżen ale poszukam cos w normalniejszej kwocie ;)
 
ano tak.... ale jako że drugie małe w chacie czasu brak na szukanie to poszłam a nadziei na 10 zeta :-D:-D:-D cóż...lizaka dostała dobrego ;) a i tak sie cieszyłam że 30....bo kwalifikowała sie na 35 :D bo srednia długosc a nie krótkie....a długie to już 40 zł -wedle cennika ;)
 
salony images podnicaja za darmo dzieci -jak maja pustki -tak sie ogłaszaja juz sprawdzone w salonie to prawda a cena jak maja urwanie głowy i tzreba sie zapisac to 10 zł
 
A ja już od ponad roku chodzę do Radka - aktualnie przyjmuje w New Looku na deptaku (przy hotelu śródmiejskim, obok banku millennium). Polecam go, jest poważnie dobry w tym co robi, a co najwżniejsze, jeżeli ubzdurasz sobie jakąś fryzurę lub jakiś kompletnie niepasujący do ciebie kolor włosów, on jasno ci o tym powie i wybije pomysł z głowy. :)
 
Ja polecam salon Rerruso na ul. Chrobrego 33, naprawdę świetna atmosfera i pełen profesjonalizm ze strony fryzjerów! Pracuje tam wicemistrzyni Polski we fryzjerstwie, więc to samo mówi przez się, dodatkowo mistrz woj. lubuskiego, pan Zbyszek Mikołajczyk. Polecam oboje, znają się na robocie !
 
Fryzjerka do której chodziłam długie lata wyjechała za granicę - więc musiał się zmierzyć z widmem poszukiwań nowego fryzjera/fryzjerki - a jak dobrze wiecie nie jest to łatwe w naszym kochanym mieście. Trzeba przyznać, że miałam duuużżo szczęścia bo trafiłam do Rerusso na ul. Chrobrego 33 - takiej obsługi jeszcze w naszym mieście nie uświadczyłam. Strzygła mnie pani Julitka - złota kobieta , szczerze doradzi i wytłumaczy, po wyjściu z salonu dawno nie czułam się tak atrakcyjnie :happy: Moja serdeczna przyjaciółka nie miała tyle szczęścia - wybrało się na sąsiednie osiedle i bardzo tego potem żałowała, na szczęście w Rerusso jej to poprawili i teraz wygląda o niebo lepiej - przyjaciółka nie mogła nachwalić się tego Pana co ja ratował. Jego imię to chyba Zbyszek.
 
reklama
gdyby któraś z was była zainteresowana namiarem na Radka, o którym wspomniałam w poprzednim poście, to od niedawna fryzjer Radek przyjmuje na ul. Tylniej 10 :-) i potwierdzam, że mimo zmiany miejsca, dalej odwala tak samo dobrą robotę, a może i nawet lepszą :-)
 
Do góry