reklama

dobry gastrolog w Łodzi

Temat na forum 'Łódź' rozpoczęty przez maran0712, 23 Lipiec 2008.

1. maran0712

maran0712 Zaciekawiona BB

Witam wszystkich. Czy mógłby ktoś dać mi namiar na dobrego gastrologa w Łodzi, wszystko jedno czy prywatny czy na NFZ. Sprawa jest dość pilna. Z góry dziękuję!

2. annaa

annaa Aktywna w BB

ja kiedyś chodziłam do lekarza dr.Rudnicki-pracował min. w szpitalu jonschera, jest to specjalista chorob wewnetrznych, ale prowadzi konsultacje gastrologiczne, internistyczne, rektoskopia, usg. nie wiem gdzie teraz pracuje , to jego numer 602701895 (mam tylko nadzieje ze jest aktualny), prosze probowac-mnie pomogl (tez gastrologicznie)

3. reklama
  4. maran0712

maran0712 Zaciekawiona BB

Bardzo dziękuję za pomoc. Na pewno skorzystam:-)

5. madzialinska

madzialinska Zaciekawiona BB

Mam gastroenterologa - Eleonora Bąk - idziemy do niej w nastepnym tygodniu, więc okaże się jaka jest. Ale opinie o niej słyszałam pochlebne.

6. ann_es

ann_es Początkująca w BB

Witam serdecznie! Czy mogłabym poprosić o jakieś namiary na te doktor?Tutaj lub zapraszam na gg: 1903687. Szukam dobrego gastrologa w Łodzi, od jakiegoś czasu odczuwam kłujący ból brzucha po prawej stronie i niestety mój lekarz powiedział, że nic tam nie ma, a ból wciąż nieustępuje. Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
    Pozdrawiam :)

7. Agata288

Agata288 Początkująca w BB

Witam. Mam gorącą prośbę o namiary ewentualnie nazwiska tej pani doktor ktora wyleczyla z zespolu jelita drazliwego. Moj gastrolog sobie nie radzi a ja sie nadal mecze. Dziekuję i licze na odpowiedz.

8. zyrafka

zyrafka Fanka BB :)

Ja polecam dr. Elżbietę Czkwianianc, która przyjmuje prywatnie na ul.Świątecznej 8. Jest ordynatorem oddziału gastrologicznego w CZMP. Leczy nie tylko dzieci:tak:. Ja byłam u niej w tamtym tygodniu,znajomy znajomego ją polecił,bo wyleczyła mu dziecko.W poczekalni troche się o nią wypytałam,ale były tez dwie babeczki na pierwsza wizytę i obie z polecenia pantoflowego-czyli musi być dobra:tak:. Na razie zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie-fachowiec po prostu .Nie wiem, czy przyjmuje w przychodni w szpitalu,za wizyte zapłaciłam 100zł,czyli niedrogo,jak na specjalistę.

9. aga210

aga210 Początkująca w BB

mogłabym prosic o jakis namiar na ta pania doktor??

10. reklama
  11. z_łagiewnik

z_łagiewnik Zaciekawiona BB

12. stripMYmind

stripMYmind Fanka BB :)

witam. przeszukałam forum, ale nie znalazłam odpowiedzi. piszę z wielką prośbą o polecenie mi dobrego gastrologa dziecięcego. mamy spory problem z synkiem od 2 miesięcy nie robi sam kupek ma teraz 4 miesiące. proszę o pomoc

Poleć forum