reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobry gin. w Lublinie?

Hej,

Szukam jakiegoś dobrego ginekologa z Lublina specjalizującego się w badaniach USG (genetycznych). Możecie polecić mi kogoś z tego zakresu?
 
reklama
Hej,

Szukam jakiegoś dobrego ginekologa z Lublina specjalizującego się w badaniach USG (genetycznych). Możecie polecić mi kogoś z tego zakresu?
Polecam dr Swatowskiego, ma konto na FB, pracuje w SPK1. W internecie można o nim poczytać sporo opinii. Jednym pasuje drugim nie ale jak pacjentka współpracuje to jest wszystko ok. To takiego lekarza nie idzie się na pogaduchy, ma być konkretnie i na temat Ma specyficzne poczucie humoru ale to doby specjalista. U mnie pierwsza ciążą w wieku 35 lat fakt że byłam bezproblemową pacjentką ale to nie o to chodzi. Na początku tego roku zaszłam w drugą ciążę. Z góry założyłam że skoro w tamtej było ok to i w tej będzie. Myliłam się poroniłam w pierwszych tygodniach. Doktor na pierwszym usg jeszcze serduszka nie było stwierdził że coś jest nie tak. Mam nadwagę po pierwszej ciąży fakt to moja wina ale nie obrażałam się i nie protestowałam kiedy na pierwszej wizycie dał mi skierowanie na zrobienie krzywej cukrowej. W pierwszej ciąży bardzo skrupulatnie przeprowadził badania prenatalne. Już w 13tc udało mu się trafnie ustalić płeć dziecka.
 
Część, pytanie do dziewczyn, których ciążę prowadziła dr Bożena Michalak. Jakie opinie? Ja jestem jej pacjentką w Luxmed Lublin, ale jak na razie tylko, kontrole, ewentualne infekcje, cytologia. Dopiero staramy się o dzidzię i zastanawiam się czy powierzyć jej także prowadzenie ciąży.
 
Część, pytanie do dziewczyn, których ciążę prowadziła dr Bożena Michalak. Jakie opinie? Ja jestem jej pacjentką w Luxmed Lublin, ale jak na razie tylko, kontrole, ewentualne infekcje, cytologia. Dopiero staramy się o dzidzię i zastanawiam się czy powierzyć jej także prowadzenie ciąży.
Idź do tego o którym pisałam. Przyjmuje na Koncertowej i Orkana. Minus to na pewno to że wizyty są prywatne i USG też chyba że wiekeim załapujesz się na prenatalne.
U Michalak robiłam kiedyś USG ale nie ciąży tylko chciałam sprawdzić bo bardzo bolały mnie jajniki. Słyszałam o niej że jest dobra od spraw infekcji itp. Koleżanka miała problemy nowotworowe też do niej chodziła.
Wybierz takiego gdzie chcesz rodzić. Mój to SPSK1, ona to nie wiem.
 
Idź do tego o którym pisałam. Przyjmuje na Koncertowej i Orkana. Minus to na pewno to że wizyty są prywatne i USG też chyba że wiekeim załapujesz się na prenatalne.
U Michalak robiłam kiedyś USG ale nie ciąży tylko chciałam sprawdzić bo bardzo bolały mnie jajniki. Słyszałam o niej że jest dobra od spraw infekcji itp. Koleżanka miała problemy nowotworowe też do niej chodziła.
Wybierz takiego gdzie chcesz rodzić. Mój to SPSK1, ona to nie wiem.
Dziękuje
 
Do góry