reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobry gin. w Lublinie?

karola7

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Czerwiec 2005
Postów
5 462
Czy ktos zna dobrego ginekologa z Kraśnickich w Lublinie? Jesli tak to gdzie przyjmuje? Będę wdzięczna za pomoc bo właśnie się dowiedziałam, że jestem 2w1 :laugh:
 
reklama
No właśnie. O ginekologach z Lublina jest stosunkowo mało informacji. Ja z kraśnickich nie znam nikogo. Sorry. Sama natomiast szukam informacji nt. SPK nr 4 na Lubartowskiej a dokładniej chcę się dowiedzieć czegoś o pani dr Ewie Jagniątkowskiej. Czy któraś z was miała styczność??? POMOCY :-[
 
Polecam dr Surmacza. Prowadził moją pierwszą ciążę i odbierał poród. Profesjonalny, taktowny, słyszłam w szpitalu o nim opinię, że ma "rengen w oczach". Szczegółowo odpowiada na wszystkie pytania. Każda wizyta u niego nastrajała mnie optymistycznie i uspakajała. Z tego co wiem w przychodni szpitalnej dosyć trudno jest się do niego dostać. Ja chodziłam prywatnie. Gabinet mieści się na Nadbystrzyckiej.
 
Czesc dziewczyny jestem w 12 tyg. i tez dlugo szukalam dobrego gina z krasnickich bo tam chce rodzic. I siostra cioteczna mego meża ktora jest polożna poradzila mi zebym wybrala dr Mazurka. Jest bardzo rzeczowy w dodatku mily i podobno jest przy porodzie. jak szlam do niego pierwszy raz strasznie sie balam ale on rozladowal ta stresujaca dla mnie sytuacje. Jest naprawde super. Mozna go o wszystko spytac i w kazdej chwili zadzwonic.
Podam wam jego telefon 0 601 98 12 56. Przyjmuje prywatrnie na ul. Jutrzenki 10/16A pon.-czw. 17.30 do 20.00 czasami nawet dluzej. I w TOP-MEDICALU ul. T. Zana 29/XIX pon.-czw 15-17 i sob. 10-12. Dodam ze tam jest USG 4D. :)
 
czarnula, ja też chodzę do Mazurka i opinia podobna do twojej. Co to znaczy z tym porodem? Bo wiem że u Surmacza trzeba płacić jak się chce żeby byl przy porodzie (koleżanka rodziła rok temu). Jak jest z Mazurkiem?
 
Z tego co mi mowila siostra mego meza ktora dobrze zna <azurka bo z nim pracuje to jesli chodzi sie do niego prywatnie to sie nie placi za pobyt przy porodzie. U niej byl i ona nic nie placila. U mojej kolezanki tez byl i tez nic nie placila. Ale zapytam sie go osobiscie ale to juz moze blizej porodu. Fajnie ze ty tez do niego chodzisz moze sie spotkamy razem w jego przychodni na jutrzenki.
 
Hm... A ja mam nie najlepsze doświadczenia z Mazurkiem, żeby nie powiedzieć, że fatalne. Znalazłam się na izbie przyjęć (podejrzenie pustego jaja płodowego) i tenże pan dr robił mi usg. Ja leżałam na łóżku, wiadomo w jakiej pozycji, załamana, czekałam aż mi coś wreszcie powie, a on... opowidał siedzącemu przy moich nogach stażyście kawał o jakiś cycatych babach, cały czas boleśnie we mnie majstrując sondą. Dla mnie to było obrzydliwe i poniżające. Ja przeżywałam jeden z największych dramatów w moim życiu, a on sobie tak po prostu głupio dowcipkował. Tak, jakby mnie tam nie było. Na moje pytanie co i jak odpowiedział po prostu: "nie no proszę pani tu nic nie ma". I koniec tematu.
No może jakbym chodziła do niego prywatnie byłoby inaczej, nie wiem...
Może miał "gorszy" dzień - ja w każdym bądź razie gorąco go nie polecam. Ale to moje zdanie.
 
bea pewnie troszkę tak jest, ze prywatnie inaczej sie na pacjentki patrzy(a może raczej je traktuje). Co do delikatności Mazurka, to był to pierwszy lekarz, którego badanie mnie nie bolało. Na razie zostaję u niego bo mi odpowiada.
 
Czy któraś z was zna dr Elżbietę Gawlik? Pracuje na Akademii Medycznej w Lublinie. Przyjmuje też w mojej przychodni rodzinnej. Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje. :laugh:
 
reklama
Do góry