reklama

Dobry ginekolog Częstochowa ?

dora032

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witam,
szukam kompetentnego ginekologa, który jest w stanie poprowadzić ciążę zagrożoną. Może jest jakaś mama w podobnej sytuacji i poleci jakiegoś lekarza z Częstochowy.

reklama

PerseaNigra

Miasto
Czestochowa, Poland
Rozwiązania
7
Ciezka sprawa. Ja mialam dwie ciaze niezagrozone a po porodzie byly problemy. Mysle, ze tu nie znajdziesz odpowiedzi. Moze sprobuj na forum czestochowskich mam na fb. Ja bym juz w Czestochowie nie rodzila. Wybralabym sie na Slask. Niestety nikogo nie moge polecic.

dora032

Rozwiązania
0
Dzięki Persea :) niestety też mam nie najlepsze doświadczenie z lekarzami z Cz-wy, ale w moim obecnym stanie dalekie podróże to nie najlepszy pomysł :(
Liczę, że może jakaś perełka się znajdzie ;)

Madziołek.

Rozwiązania
0
Polecam dr.Artura Kowalskiego przyjmuje prywatnie na ul.Antoniego Słonimskiego 3 lub na nfz w przychodni Normed (UL. Michałowskiego 6) jednak na NFZ strasznie ciężko jest się dostać,ja się nie załapałam bo mają limit i przyjmują tylko 5 kobiet w ciąży.Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń,według mnie najlepszy ginekolog w Częstochowie dużym plusem jest też to,że pracuje w szpitalu na Mickiewicza.

PerseaNigra

Miasto
Czestochowa, Poland
Rozwiązania
7
Polecam dr.Artura Kowalskiego przyjmuje prywatnie na ul.Antoniego Słonimskiego 3 lub na nfz w przychodni Normed (UL. Michałowskiego 6) jednak na NFZ strasznie ciężko jest się dostać,ja się nie załapałam bo mają limit i przyjmują tylko 5 kobiet w ciąży.Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń,według mnie najlepszy ginekolog w Częstochowie dużym plusem jest też to,że pracuje w szpitalu na Mickiewicza.
Autorka już urodziła :)
@dora32 jak poszło? ;)

Rozwiązania
0
jeżeli chodzi o Częstochowę to polecam dr. Jan Bińczyk prowadził moją pierwszą i drugą ciążę i ogolnie to wszystkko bardzo dobrze przebiegło, a sam pan Jaknek to wulkan towarzystwa :)

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test

Przetestuj wózek Lila Maxi-Cosi

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/07/2019