reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobry ginekolog godny polecania jaki??

lebara

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
2 Styczeń 2010
Postów
56
Miasto
Bydgoszcz
Mieszkam w Bydgoszczy(oś.Leśne/Bielawy) od niedawna i do tej pory nie miałam takiej potrzeby aby iść do ginekologa. Poszukuje dobrego lekarza, który przyjmuje na Kasę Chorych. Jakiego byście mogły dziewczyny polecić??
 
reklama
Mogę polecić dr. Rafała Mikołajczyka, jest moim ginekologiem już chyba od 8 lat, teraz prowadzi moją ciążę. Przyjmuje w Poliklinice przy ul.Powstańców Warszawy 5.
 
Moją ciążę prowadzi własnie M.Kotzbach i go uwielbiam jest nie tylko świetnym lekarzem ale również człowiekiem to moja 4 ciążą ,ale pierwsza która prowadzi dr.Marcin i jestem zachwycona .Więc z czystym sumieniem go polecam ;-)
 
Mogę tylko ze swojego doświadczenia napisać, ale Skórczewski to najlepszy i najdelikatniejszy w badaniu lekarz jakiego miałam przyjemność poznać:tak:. Jedyny jego minus, o ile można to nazwać minusem:-D, to małomówność. Mówi tylko to co trzeba, nie klepie bez sensu. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, pytaj, odpowie, ale sam nie będzie wyrywny, żeby dać Ci cały eleborat na temat ciąży np.
 
reklama
Do góry