reklama

Dobry ginekolog godny polecania jaki??

Temat na forum 'Bydgoszcz' rozpoczęty przez lebara, 3 Październik 2011.

1. lebara

lebara Aktywna w BB

Mieszkam w Bydgoszczy(oś.Leśne/Bielawy) od niedawna i do tej pory nie miałam takiej potrzeby aby iść do ginekologa. Poszukuje dobrego lekarza, który przyjmuje na Kasę Chorych. Jakiego byście mogły dziewczyny polecić??

2. Angun

Angun Fanka BB :)

Mogę polecić dr. Rafała Mikołajczyka, jest moim ginekologiem już chyba od 8 lat, teraz prowadzi moją ciążę. Przyjmuje w Poliklinice przy ul.Powstańców Warszawy 5.

3. reklama
  4. Figgylalu

Figgylalu Zaciekawiona BB

Polecam dr Izabelę Zielińską. Przyjmuje na NFZ w Juraszu czyli całkiem niedaleko od Ciebie :)

5. anka-spe

anka-spe Fanka BB :)

6. Ika202

Ika202 Fanka BB :)

Moją ciążę prowadzi własnie M.Kotzbach i go uwielbiam jest nie tylko świetnym lekarzem ale również człowiekiem to moja 4 ciążą ,ale pierwsza która prowadzi dr.Marcin i jestem zachwycona .Więc z czystym sumieniem go polecam ;-)

7. monika221

monika221 Zaangażowana w BB

ja polecam wasilewskiego, ale to niestety tylko prywatnie

8. gucioo

gucioo Fanka BB :)

9. krolcia

krolcia Fanka BB :)

Mogę tylko ze swojego doświadczenia napisać, ale Skórczewski to najlepszy i najdelikatniejszy w badaniu lekarz jakiego miałam przyjemność poznać:tak:. Jedyny jego minus, o ile można to nazwać minusem:-D, to małomówność. Mówi tylko to co trzeba, nie klepie bez sensu. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, pytaj, odpowie, ale sam nie będzie wyrywny, żeby dać Ci cały eleborat na temat ciąży np.

10. reklama
  11. FotoIza

FotoIza Fotograf

12. dzama

dzama Początkująca w BB

Katarzyna Moszczyńska.Przychodnia Gdańska.

Poleć forum