reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dobry ginekolog opole/ publiczna służba zdrowia

Ja chodzę na Kościuszki - dr Gawrońska-Muszalska, zadowolona jestem (druga babka też ok wedle słów mojej znajomej; ona mi tę przychodnię poleciła) nr 774020372
 
reklama
Chodzę do dr Radziukiewicz na Kościuszki, bardzo miła i sympatyczna, ale po zamieszaniu z porodami w Opolu i opiniach moich znajomych postanowiłam przenieść się do dra z Wielunia (dr Rychlik, mam do niego pełne zaufanie, kompetentny, miły i troskliwy) i tam zamierzam rodzić.
 
Kamilla- ja myślę,że teraz właśnie w Opolu będzie się dobrze rodziło:-) zbyt mocno już mają zszarganą opinię i raczej nie pozwolą sobie na kolejne wpadki:-)
 
Na dwoje babka wróżyła. Może będzie lepiej, ale jeśli mój nowy lekarz mieszka 200 metrów od szpitala i jest pewne że będzie przy porodzie, to nie chcę sobie życia komplikować, zwłaszcza, że przez 4 pierwsze miesiące będę mieszkać u rodziców, a do nich z Wielunia jest 20 km. a z Opola prawie 100 :-(
 
Witajcie :)

Znalazłam Was w trakcie szukania informacji na temat dr Jacka Więcka i muszę powiedzieć, że cieszę się z tego powodu bardzo, bo widzę tu fajną, merytoryczną rozmowę na temat ginów opolskich, a dawno szukałam takiego miejsca.

Ja co prawda nie jestem w ciąży, ale wciąż szukam "swojego" lekarza i muszę przyznać, że również z myślą o tym, że za kilka lat chciałabym być mamą.
Wstępnie zastanawiam się nad umówieniem się na wizytę u dr Więcka albo u dr Resakiewicza.
Jednak zależy mi też na tym, by lekarz, którego wybiorę miał też swój gabinet prywatny (w razie sytuacji nagłej, no właśnie - czy któryś z nich ma gabinet prywatny?) i pracował w szpitalu, do którego mogłabym się dostać.

Jestem niepełnosprawna, tj. schody odpadają. Czy mogłybyście mi doradzić kogo wybrać?
Liczę na Wasze rady ;)

Pozdrawiam,
Sun
 
Witaj sun. Ja z czystm sumieniem mogę polecić dr Jacka Więcka. Odbierał mój poród a później był moim lekarzem prowadzącym. Jeden z niewielu lekarzy "na Reymonta" z którym można było swobodnie porozmawiać. Wykazywał zainteresowanie nie tylko mną jako pacjentką, ale również moim dzieckiem, ktore leżało na oddziale dla wcześniaków. Gdybym mieszkała bliżej Opola, nie wahałabym się wybrać dr Więcka. A gddzie przyjmuje i czy budynek przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych, tego niestety nie wiem. Ale pracuje na Reymonta.;-) Dr Resakiewicza niestety nie znam.

No i tak jak Sylha już wspomniała zapraszamy na plotki:-)
 
reklama
Do góry