reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dobry ginekolog opole/ publiczna służba zdrowia

Nikinika

Początkująca w BB
Dołączył(a)
19 Maj 2010
Postów
18
Dziewczyny polećcie mi proszę w miarę dobrego lekarza na książeczkę w opolu, kompletnie nie weim do której przychodni najlepiej się udać, z góry dziękuję za pomoc!
 
reklama
Jeśli chodzi o ginekologa, to ja Ci mogę z czystym sumieniem polecić Dra Jacka Więcka, przyjmuje w poradni rodzinnej na Damrota 6 tel.77 4544845. Przyjmuje na NFZ.
Chodziłam do niego całą ciążę, pracuje też w szpitalu na Reymonta, więc jak leżałam na patologii ciąży to też się mną interesował :tak:
 
Dziękuję Amelkowa :-) Skorzystałam z Twojej rady i jestem 100% zadowolona, zdecydowałam się że będzie prowadził moją ciążę
 
cieszę się :tak:
myślę że będziesz zadowolona :tak::tak:
ostatnio w szpitalu prowadził moją znajomą (komplikacje po CC) i ona też była bardzo zadowolona z jego opieki :tak:
 
Ja się trochę tułałam po ginach opolskich pierwszą ciążę prowadziła mi Alicja Piątkowska-Pawlica też pracuje w szpitalu na Reymonta ale w 12 tygodniu straciłam ciążę a ona jechała na urlop i tak jakoś czułam się pozostawiona sama sobie no i za długie były odstępy od wizyt tak myślę , mimo wszystko bardzo dobrze ją oceniam i poleciłabym na pewno , teraz jednak wybrałam Piotra Tarnowskiego przyjmuje na Poświatowskiej bo zaopiekował się mną w szpitalu mimo że nie byłam jego pacjentką i zyskałam duże zaufanie do niego ,więc z mojego dotychczasowego doświadczenia bardzo go polecam ...
 
ja też polecam Tarnowskiego :-) prowadził moją ciążę i w ogóle chodzę juz do niego z siedem lat i w 100 % polecam :-) no ale niestety przyjmuje prywatnie na Poświatowskiej (koło Bajlandii:-)) nie wiem czy przyjmuje na NFZ kiedyś pracował w poradni na Damrota. Konkretny lekarz.
 
Ja natomiast chodzę i jestem zadowolona z dr D. Jakimowa. prowadził moją ciążę (z komplikacjami) i jak coś się działo to nawet w środku nocy mogłam do Niego telefonować, żeby zapytać co robić. Wógóle bardzo konkretny lekarz i super podejście do pacjentek. Odpowiada na wszystkie pytania wyczrpująco i z uśmiechem:-). Ale niestety przyjmuje też tylko prywatnie naprzemiennie w gabinecie z doktorem Tarnowskim:-)
 
Ja z kolei teraz chodzę do dr. Finna , robiłam u niego w trakcie ciąży 3 badania USG i byłam na kontroli po porodzie, bardzo delikatny. Natomiast trzymajcie się z daleka od d. Pośpiecha, szkoda słów:wściekła/y:
 
reklama
Tarnowski przyjmuje prywatnie ale byłam naprawdę mile zaskoczona ile bierze za wizytę z USG , inni wcześniej chcieli prawie 2 razy wiecej i badanie od niechcenia ...
 
Do góry