reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dobry ginekolog opole/ publiczna służba zdrowia

Tarnowski przyjmuje prywatnie ale byłam naprawdę mile zaskoczona ile bierze za wizytę z USG , inni wcześniej chcieli prawie 2 razy wiecej i badanie od niechcenia ...
Ja sama chodzę do lekarza prywatnie do Strzelec, ale dr Jacka więcka znam. Odbierał mój poród a później był moim lekarzem prowadzącym w szpitalu. Bardzo fajny, rzeczowy. Interesuje sie pacjentkami. Odpowiada konkretnie na zadane pytania. Jeden z niewielu sympatycznych i rzeczowych lekarzy na Reymonta.
 
reklama
dziewczyny a ja szukam jakiegoś dobrego pediatry który przyjmuje prywatnie na kartę lim
a najlepiej gdyby jeszcze takowy gabinet był czynny 24/h 7 dni w tyg oooooooo to byłoby dobre :D
 
Cześć!
Czy któraś z Was ma "doświadczenia" z dr Głowackim - jako lekarzem prowadzącym ciążę.
Bardzo proszę o info / uwagi. Czy on pracuje jako położnik w szpitalu opolskim?
 
No to ja tu poprosze o kontakt do jakiegos fajnego chirurga.Musze implant wyjąć ,bo się na dzieciaki zapatrzyłam i też mi się zachciało;-)
 
reklama
Madzia ;-) pogadaj z ginem - powinien Cię pokierowac ;-)
no i czekamy na dobre wiesci :-) fajnie bedzie miec ciezarówkę wsrod nas :-) my bedziemy matkowac a nieprzespane noce beda Twoje :-D

eee..Ty juz t przerabialas - drugi dzidzius bedzie spiochem ;-)
 
Do góry