reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dobry ginekolog w Częstochowie

kroczek_k

Nowy rok, nowa nadzieja
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyn proponuje rozpocząć nowy wątek. Jestem z okolic Radomska ale jakoś nie mam zaufania do radomszczańskich lekarzy więc zaczęłam poszukiwania ginekologa w Częstochowie... i znalazłam super lekarza pana dr Cezarego Najmana. Jestem ciekawa Waszych opinii i ewentualnie piszcie o innych dobrych i kompetentnych ginekologach albo tych złych do których się zraziłyście.

reklama
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
0
ja byłam u wielu ginekologów ale praktycznie żaden sie nie sprawdził. Koleżanka poleciła mi ginekologa który przyjmuje prywatnie.jest on ginekologiem sądowym.naprawdę bardzo polecam :-)

Rozwiązania
0
Ja całą ciążę byłam prowadzona przez niego. No cóż nic złego nie mogę powiedzieć zawsze bardzo dokładnie mnie przebadał, odpowiedział na wszystkie pytania. Gdy dostała bóli porodowych była Pierwsza w noc więc nawet do niego nie dzwoniłam, ale na szczęście trafiłam na bardzo fajnego lekarza J. Lemańskiego , strasznie pozytywny człowiek, z poczuciem humoru , naprawdę przesympatyczny. Nie wiem jaki z niego specjalista bo Najman wiem, że jest dobry jeśli chodzi o USG płodu.

Rozwiązania
0
Witam ! Ma podobny problem i chcialabym sie dowiedziec czegos wiecej na temat dr. Korna? I jeszcze moze ktoras z was rodzila w szpitalu na parkitce? Bardzo prosze o odpowiedzi . Mimo ze jestem dopiero w 5 tyg. Ciazy to chcialabym byc jak najlepiej poinformowana co i jak. Dziekuje

yummy mumy

Zaciekawiona BB
Miasto
częstochowa
Rozwiązania
0
Ja polecam Pana dr, Macieja Wilkowskiego. To moim zdaniem bardzo dobry lekarz, potrafi opieprzyć jak trzeba (ale dla dobra pacjentki) a i pożartować z nim można. dzięki Niemu mój synek jest na świecie .

A-ASIA

Fanka BB :)
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
0
ja swego czasu chodziłam prywatnie do dr. Pogorzelskiej i niestety ale nie mogę polecić. Przepisywała tylko recepty bez zlecenia żadnych nawet podstawowych badań. Niestety mięliśmy problem z poczęciem dzieciątka. Raz byłam u dr. Lemańskiego ale po badaniu i usg stwierdził tylko że jest wszystko ok i kazał się dalej starać. To była moja pierwsza i ostatnia wizyta u tego lekarza. Znajoma poleciła mi klinikę w Katowicach i do tej pory właśnie tam jeździmy na wizyty. Jednak brzuszek coraz większy i zaczęłam szukać lekarza, który by mnie tu w Częstochowie poprowadził. Ponieważ chcę rodzić w szpitalu na Tysiącleciu to teściowa-lekarz na Tysiącleciu ale na oddziale zakaźnym poleciła mi najpierw dr Sikorę, że jest dobrym i godnym polecenia lekarzem i co dla mnie ważne pracuje również w szpitalu czyli ma ciągły kontakt z różnymi sytuacjami a nie tylko siedzi w prywatnym gabinecie i leczy "książkowo". Jednak do dr Sikory ciężko jest się dostać i ma dużo pacjentek więc wstępnie wybrałam dr Mikołajczyka. Również ma dobre opinie jako lekarz - teściowa również ma o nim dobre zdanie jako o lekarzu, również pracuje na Tysiącleciu i przyjmuje prywatnie. Z tego co wiem nie ma do niego dużych kolejek i można się z nim skontaktować w każdej chwili. Osobiście jeszcze u niego nie byłam ale jestem już na niego zdecydowana. Myślę ,że na pierwszą wizytę umówię się na początek kwietnia. Do tego czasu będę dojeżdżać jeszcze do Katowic.

Rozwiązania
0
A-ASIA czy mogłabyś podać namiary na tego lekarza z Katowic? Ja chodzę do dr Magnuszewskiej, jeśli chodzi o standardową wizytę z badaniem i USG jest ok, dr Magnuszewska jest bardzo delikatnym lekarze i wszystko dokładnie objaśnia nim rozpocznie jakiekolwiek badanie, jednak myślę nad zmianą lekarza ponieważ staramy się z mężem 10 miesięcy o dzidzię :(

anioleczek12341

Fanka BB :)
Miasto
śląsk
Rozwiązania
0
Ja od kilku lat chodzę do dr Ściegiennej- Hirszweld. wspaniały lekaż naprawde zna sie na rzeczy:) Byłam również na jednej wizycie u dr Artura Kowalskiego. również wywarł na mnie dobre wrażenie aczkolwiek byłam u niego zasięgnąć informacji o in- vitro. Zdecydowanie jednak ODRADZAM dr Górniaka. trzymał mnie 3 tygodnie z grożacym peknieciem olbrzymim torbielem:( bo pojechał na wakacje. Mam przykre doswiadczenie

reklama

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
Ja polecam Pana dr, Macieja Wilkowskiego. To moim zdaniem bardzo dobry lekarz, potrafi opieprzyć jak trzeba (ale dla dobra pacjentki) a i pożartować z nim można. dzięki Niemu mój synek jest na świecie .
Wszyscy tak strasznie zachwalają dr Wilkowskiego, a ja jakoś nie jestem z niego zadowolona...
Na każdą wizytę idę chora, bo wiem, że spędzę w przychodni minimum 3 godziny dzięki zabójczo szybkiej położnej rejestrującej pacjentki.
Kolejki, bitwy pod gabinetem o to, która pierwsza - standard.
Pan doktor ma specyficzne poczucie humoru, które do mnie w ogóle nie przemawia, a już totalnie rozwala mnie jego podejście do L4, najlepiej, żeby kobieta urodziła w pracy.
Zleca dużo badań, jest delikatny, ale USG pozostawia wiele do życzenia, sprawdza tylko serduszko i wsio, nic nie omawia, nie opisuje, wagi nie podaje, długości nie podaje, nawet na wyraźną prośbę.
Szczegółowo robi tylko te 3 programowe badania, reszta na odwal się.

Ja od kilku lat chodzę do dr Ściegiennej- Hirszweld. wspaniały lekaż naprawde zna sie na rzeczy:)
Do chodzenia tylko po recepty jest OK, ale nie wyobrażam sobie prowadzić ciąży u kogoś, kto mi w 6tc podczas USG mówi, że "TO COŚ MA 6mm" :no:

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
K Dobry ginekolog z rzeszowa od nieplodnosci? Staramy się 1
Agussia777 Dobry lekarz w krakowie po niepowodzeniu położniczym. Poleć szpital, lekarza, położną 3
N Dobry ginekolog-endokrynolog Warszawa Staramy się 5
K Dobry Ginekolog Warszawa??!!! Czy ktoś może polecić? Potrzebuję porady 7
Moniat121 Ginekolog naprawdę dobry przy cc. Potrzebuję porady 31
L bardzo dobry ginekolog-Warszawa (ciąża pozamaciczna) Poleć szpital, lekarza, położną 1
S Dobry ginekolog Ciąża, poród, połóg 3
martakratka Dobry ginekolog - Chorzów Potrzebuję porady 12
dora032 Dobry ginekolog Częstochowa ? Poleć szpital, lekarza, położną 5
K dobry ginekolog na NFZ Ciąża, poród, połóg 5
Kasia2310 Dobry ginekolog w Krakowie Kraków 75
D Potrzebny dobry ginekolog Poleć szpital, lekarza, położną 0
PaniKovalowa Dobry ginekolog Gdańsk/Elbląg/Malbork. Pomóżcie! Poleć szpital, lekarza, położną 1
majdaczek14 Dobry ginekolog z Bielska-Białej Bielsko-Biała 3
anulaa_89 Dobry edo-ginekolog tarnów Tarnów 0
lebara Dobry ginekolog godny polecania jaki?? Bydgoszcz 13
Nikinika dobry ginekolog opole/ publiczna służba zdrowia Opolszczyzna 48
ilona1987 dobry i tani ginekolog WARSZAWA !!!!!! Poleć szpital, lekarza, położną 23
jdzinka Dobry ginekolog w Szczecinie Poleć szpital, lekarza, położną 35
J Dobry psycholog dziecięcy- Poznań Poznań 0
Agussia777 Dobry genetyk w Krakowie. Poleć szpital, lekarza, położną 1
aniaslu Targi online, czy to dobry pomysł? Pytanie tygodnia 0
agusiaaa2 Dobry lekarz-Lublin Lublin 0
D Dzień dobry:) Listopadowe mamy 2019 1
M Baby shower - czy to dobry pomysł? Potrzebuję porady 6
A Czy odkładanie pieniędzy to dobry pomysł? Staramy się 13
U Dzień Dobry, pomoże ktoś ? Potrzebuję porady 3
M dobry pediatra w Rzeszowie? kogo polecacie ? Potrzebuję porady 1
Bobo25 Complet comfor czy to dobry wybór ? Potrzebuję porady 0
M Dobry fizjoterapeuta poszukiwany Lublin 0
A Dzień dobry proszę o poradę. BB psycholog dziecięcy radzi mamom 12
A Dobry krem na rozstępy Potrzebuję porady 20
K Dobry i niedrogi żłobek w Piasecznie Potrzebuję porady 0
M Dobry pediatra w Gorzowie - zapalenie ucha!!! Gorzów 3
A Dobry chirurg naczyniowy poszukiwany - Łódź Dzieci urodzone w 2003 roku 2
J Dobry psycholog dzieciecy w Warszawie Warszawa 5
M dobry pediatra Knurów Zdrowie 0
T Czy maska to dobry pomysł na regenerację włosów? Ładna mama 8
M Dobry dietetyk Zielona Góra 0
8 dobry lekarz okolice Brodnicy, Lipna, Golubia-Dobrzynia, Rypina Poleć szpital, lekarza, położną 0
M Dobry alergolog z Poznania Wielkopolski poszukiwany Mały alergik 2
N poszukiwany dobry dentysta do usunięcia zęba mlecznego /5/ z Krakowa Potrzebuję porady 16
O Niezbyt dobry wynik analizy moczu a kontakt z lekarzem prowadzącym Ciąża, poród, połóg 3
Kinia1 Dobry Gastroenterolog Dziecięcy w Łodzi Łódź 0
W dobry doradca laktacyjny lub poradnia laktacyjna w Krakowie Kraków 4
K Żłobek i przedszkole w jednym miejscu - w sumie dobry pomysł Noworodek 1
aniaslu Dzień dobry:) Dzieci urodzone w listopadzie 2014 0
pchelka10.05 ciasto marchewkowe -przepis zna ktoś dobry ? Diety, diety 9
B Dobry sklep z artykułami dziecięcymi Rzeszów 8
D czy to dobry sposób??? Porady prawnika 0