reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobry ginekolog w Krakowie

Moim lekarzem prowadzącym ciąże jest dr anna lisiewicz z vesuny i nie zamieniłabym jej na nikogo innego. Wizyty zawsze odbywają się w sympatycznej atmosferze. Pani doktor jest bardzo dokładna i z wielka starannościa przeprowadza wszystkie badania. Jest to moja pierwsza ciążą więc na każdej wizycie mam cala mase pytań ,a pani doktor zawsze cierpliwie i rzetelnie na nie odpowiada. Niestety czas oczekiwania na wizytę do Pani doktor jest dość długi, ale moim zdaniem warto. Ceny bardzo przyzwoite . wizyta z usg to tylko 169 zł.
 
reklama
polecam dr lisiewicz, która przyjmuje w krakowskiej vesunie. prowadziłam u niej obie ciąże, byłam bardzo zadowolona. z resztą teraz do pani doktor chodzę na kontrolne wizyty.
 
Łączy specjalizację endokrynologiczną z ginekologiczną pani Monika Knapik z Krakowa. Cenowo się nie różni od zwykłej ginekologicznej, więc zawsze coś więcej zrobisz w podstawowej cenie.
 
Witam Was!
Mam ogromną prośbę, potrzebują namiary na ginekologa z Krakowa lub okolic, który specjalizuje się w problemach w ciąży tzn. poronieniach. Niestety mnie to spotkało dwa razy pod rząd.. bardzo ciężkie doświadczenie, przeżycie którego nie da się opisać.. potrzebuje pomocy fachowca w tej dziedzinie.. proszę o informację
Moja rehabilitantka uroginekologiczna polecała dr Wojciech Pabian z ul. Czystej (nie wiem czy tam przyjmuje jeszcze) Mówi ze w trudnych przypadkach jest genialny. Niestety przyjmuje prywatnie i zleca dużo badan ale gdy sytuacja jest ciezka nie ma lepszego specjalisty. Przymierzałam sie do wixyty u niego bo mialam problem z zajsciem ale w miedzyczasie miałam operacje onkologiczną i po niej udało mi sie zajsc wiec sie nie zdecyfowałam w koncu. Ale jesli potrzebujezz świetnego specjalisty to spróbuj
 
dr Tomasz Łabiak, ja nie prowadzę u niego ciąży, nie zaleca przychodzić z osoba towarzysząca, ale mówił, ze nie może tego zabronić, jeśli pacjentka tego chce i wpuszcza męża/partnera (ja robiłam u niego tylko badania USG wszystkich trymestrów)
 
reklama
A jaki emacie opinie o dr Jaworowskim z Bulwarowej? Szukam lekarza do prowadzenia 3 ciąży, będzie on a musiała być rozwiązana przez cc i chciałabym by lekarz prowadzący pracował w Ujastku lub na Żeromskim. O Jaworowskim słyszałam dobre opinie tylko nie wiem czy to ten młodszy czy jego ojciec. Obecnie chodzę na NFZ i mój lekarz rzadko robi morfologię i mocz za za wysyła do internisty i stomatologa po wpis do karty ciąży. W poprzednich ciążach prowadoznych prywatnie nic takiego nie robiłam. A wiecie jak Jaworowski? Przez tą pandemię to wolałabym ograniczyć wizyty u dentysty czy internisty bo nie mam żadnych problemów a wolałabym częście mocz mieć.
 
Do góry