reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobry ginekolog w Krakowie

reklama
Ja mogę polecić dr Tomasza Łabiaka, przyjmuje na Kopernika, ale ma też prywatny gabinet. Ja jestem bardzo zadowolona z jego usług, zresztą wystarczy zobaczyć opinie w Internecie.
 
wiecie do różnych lekarzy chodziałam, ale jednak ze wszystkich, których spotkałam najlepszy jest dr Tomasz Basta. Przyjmuje w Intima Clinic. Trafiłam do niego tak po prostu na badanie, ale stwierdziałam, że to właśnie on będzie prowadził moją ciążę. Jest najlepszy w tym co robi i ma świetne podejście do pacjentek. To ten typ lekarza, który ma powołanie. Wiecie o co mi chodzi?
 
Jeśli chciałybyście zapisać sie na badanie usg 3d 4d to polecam centrum medyczne Prima Med.Znajduje się na ulicy Cieszyńskiej.Mają tam nowoczesny sprzęt i nie powinno być problemów z terminami. Badanie oczywiście prywatnie, na fundusz nie słyszałam niestety aby coś takiego było wykonywane ( niestety) Link do: Ginekolog - Prima-Med Kraków
Wykonuja tam również badania genetyczne.
 
Ostatnia edycja:
Polecam specjalistów z gabinetu Sofimed przy Norymberskiej 10C. Byłam bardzo zadowolona z prowadzenia mojej ciąży. Warto się do nich zgłosić!
 
polecam pania doktor Baran-Musiał , przyjmuje w hucie, na os. oświecenia, pracowała kiedyś w rydygierze i jeszcze w jakimś innym szpitalu, więc doświadczenie w prowadzeniu ciąży ma
 
ja również polecam dr Olgę Kacalską-Janssen, która prowadziła moją poprzednią ciążę, prowadzi też tą obecną. miła, sympatyczna i kompetentna, pamięta swoje pacjentki :) nie wyobrażam sobie innej ginekolog. jedyny minus to długie kolejki w poczekalni, bo Pani doktor poświęca każdej pacjentce tyle czasu ile trzeba :)
 
reklama
Do góry