reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobry ginekolog w Krakowie

reklama
Jak na ratunek <333 Jak wyglądają koszty porodu?

Trudno odpowiedzieć. To zawsze są sprawy indywidualne. To zalezy jak chcesz rodzic. Cesarka jest tansza od naturalnego. Naturalny wiem, ze z 8 - 9 tys. No, ale bedziesz miala w niej wszystkie znieczulenia, w razie potrzeby również cięcie cesarskie, 2-krotne badanie neonatologiczne, niezbędne szczepienia itp. Sprawdz bezposrednio w klinice: Femina - poszukaj sobie w guglach.
 
Trudno odpowiedzieć. To zawsze są sprawy indywidualne. To zalezy jak chcesz rodzic. Cesarka jest tansza od naturalnego. Naturalny wiem, ze z 8 - 9 tys. No, ale bedziesz miala w niej wszystkie znieczulenia, w razie potrzeby również cięcie cesarskie, 2-krotne badanie neonatologiczne, niezbędne szczepienia itp. Sprawdz bezposrednio w klinice: Femina - poszukaj sobie w guglach.

Dzięki! Dzwoniłam i mówią, że pierwsza wizyta za free więc idę :))
 
Najlepszym ginekologiem w Krakowie jest dr Tomasz Basta. Potrzebne były mi tylko badania prenatalne, a w końcu zostałam na prowadzenie całej ciąży. Jestem mu niezwykle wdzięczna za zajęcie się mną tak jak nigdy dotąd!
 
Witam poszukuje dobrego ginekologa w Krakowie lub Wadowice na nfz jestem w ciąży. Przypuszczam że ciąża będzie trudna ale mam nadzieję że nie. Po3 poronienach i 2 zdrowych dzieciach. Wiek już 40. Dlatego zależy mi na dobrym ginekolog. Proszę
 
Ja polecam doktora Michala Pytla przyjmuje na nfz i prywatnie. Mily, dokladny, zaleca co potrzeba, mozna sie kontaktowac z nim prywatnie jak sie ma jakies obawy.
 
Mój ginekolog w Intima Clinic to Tomasz Basta, który z resztą prowadzi to miejsce. Chodzę do niego od roku i jestem bardzo zadowolona. Ma super profesjonalne, a jednocześnie mile podejście co nie zawsze idzie w parze ;) Polecam!!!
 
Ja polecam doktora Bartosza Drygałę, przyjmuje prywatnie w Ultramedica i na NFZ przy Kremerowskiej.

Jest młody, ambitny i zaangażowany w sprawy swoich pacjentek. Robi bardzo dokładne USG, zawsze działa na korzyść pacjentki.

Jako jedyny pomógł mi przejść w miarę bezboleśnie przez ciążę obumarłą, a potem szczęśliwie doprowadził moją kolejną ciąże do rozwiązania :)
 
reklama
Do góry