reklama

Dobry ginekolog w Krakowie

reklama
Od
2 Sierpień 2017
Postów
4
Odpowiedzi
0
#62
Szukam ginekologa dla siebie, takiego z prawdziwego zdarzenia. Byłam u kilku.. jedni mówią, że nadżerki są, drudzy, że nie ma czegoś takiego i nie trzeba leczyć/usuwać. Kogoś, kto będzie umiał wyleczyć ew. infekcje i kogoś kto w przyszłości mógłby prowadzić moją ciążę.

Znalazłam kilka nazwisk, może któraś z Was wypowiedziałaby się czy była lub czy poleca którąś/egoś z nich?

Andrzej Piotr Jaworowski, Paulina Przybylska-Jurecka, Krzysztof Serafin, Dorota Niewęgłowska, Joanna Figuła, Joanna Korabel, Katarzyna Pośpiech-Gąsior, Tomasz Bazański.
 
Ostatnia edycja:
Od
17 Wrzesień 2018
Postów
5
Odpowiedzi
0
#63
Witam Was!
Mam ogromną prośbę, potrzebują namiary na ginekologa z Krakowa lub okolic, który specjalizuje się w problemach w ciąży tzn. poronieniach. Niestety mnie to spotkało dwa razy pod rząd.. bardzo ciężkie doświadczenie, przeżycie którego nie da się opisać.. potrzebuje pomocy fachowca w tej dziedzinie.. proszę o informację
 
Od
31 Maj 2016
Postów
30
Odpowiedzi
0
#64
Hej. Ja Ci mogę polecić dr. Jan Kuś. Miły, sympatyczny, na każde pytanie Ci odpowie. Dokładnie bada. Pracuje w Narutowiczu, ale też przyjmuje prywatnie. Wizyta plus usg kosztuje u niego 150 zł.

Przeczytaj sobie o nim opinie w internecie. Same pozytyw!
ja osobiście nie odradzam
przy braku komplikacji ok i ceny przystępne ale mimo to albo nie wykrył albo nie wiem co gorsze przemilczał temat wady stopy córki, a przy okazji spotkania mnie po porodzie "a to nic takiego"...wszyscy orto i fizjo w szoku jak można było tego nie widzieć!!! zwłaszcza przy cotygodniowych wizytach wraz z usg za każdym razem.
a czy będą kąplikacje przecież nie wiadomo. Dlatego doradzam poszukać lekarza który ma dośwaidzcenie przy komplikacjach żeby w razie czego wogóle je wykrył, bo to podstawa w dalszym działaniu.
 
Serwisy partnerskie

Baby Dove

BabyDove

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Przygotuj kartkę

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/01/2019

Test

Przetestuj mleko następne NAN OPTIRPO Plus 2 HM-O

Zgłoszenia przyjmujemy do 22/01/2019

Test

Przetestuj maść PureLan 100 od Medela

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/01/2019

Nowe pytania

Do góry