reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobry ginekolog w Krakowie

Kasia2310

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Lipiec 2016
Postów
894
Miasto
kraków
Część Dziewczyny. Mam pytanie o dobrego ginekologa w Krakowie zarówno prywatnie jak i na NFZ. Jestem w 6 tygodniu i szukam kogoś do poprowadzenia ciąży. Proszę Was o radę :)
 
reklama
Hej. Ja Ci mogę polecić dr. Jan Kuś. Miły, sympatyczny, na każde pytanie Ci odpowie. Dokładnie bada. Pracuje w Narutowiczu, ale też przyjmuje prywatnie. Wizyta plus usg kosztuje u niego 150 zł.

Przeczytaj sobie o nim opinie w internecie. Same pozytyw!
 
A jeżeli chodzi o lekarza na nfz to ja chodzę do dr Michał Pytel. On z kolei pracuje na ujastku i dwa lata temu robił mi cięcie cesarskie. Ogólnie opiekę na porodówce przy nim miałam super. Cały czas się interesuje pacjentka. Zarówno przed jak i po porodzie. :)
 
Hej. Ja Ci mogę polecić dr Ewę Posadzką, pracuje m. in. w Klinice Krakowskiej. Przyjmuje prywatnie, ale nie ma problemu z otrzymaniem skierowania na żadne badanie, odpowiada na wszystkie pytania. Obecnie jestem w końcówce ciąży, a przed ciążą też chodziłam do niej kilka lat :)
 
Dziękuje Wam za odpowiedzi :) Jeśli chodzi o tego lekarza na NFZ dr Michał Pytel to w jaki sposób mogę się do niego zarejestrować bo nie pokazuje mi się w ogóle że przyjmuje na Ujastku. A czy dr Ewa Posadzka pomimo że przyjmuje prywatnie to można dostać od Niej skierowanie na badania w ramach NFZ czy dobrze zrozumiałam ?
 
Nie wiem z jakiego rejonu Krakowa jesteś. Dr. Michał Pytel przyjmuje w Nowej Hucie w poradni gemelli os. Wzgórza Krzesławickie 1. W internecie znajdziesz bez problemu do nich numer telefonu. Jak na nfz to na prawdę świetny lekarz. :)
 
No to lepiej trafić nie mogłam bo jestem że Wzgórz Krzesławickich właśnie :) zadzwonił jutro i dowiem się jakie ma w ogóle terminy :) Dziękuję Ci bardzo
 
Kasia2310 też miałam przyjemność być na wizycie u tego doktora (Michał Pytel) i również polecam! Bardzo sympatyczny, miły i uśmiechnięty, zero chamstwa i nie jest gburem:-) :) Tel do Gemelli na Wzgórza 12 645 61 01 przyjmuje w poniedziałki od 15:15 do 19:15 ;-) ;)
 
Martwię się tylko, że skoro ma takie dobre opinie to i pewnie ma odległe terminy. A ja zaczynam 7 tydzień i chciałabym jak najszybciej się przebadać i się dowiedzieć czy wszystko w porządku. Nie wiecie może jak z tymi terminami? :)
 
reklama
Dziękuje Wam za odpowiedzi :) Jeśli chodzi o tego lekarza na NFZ dr Michał Pytel to w jaki sposób mogę się do niego zarejestrować bo nie pokazuje mi się w ogóle że przyjmuje na Ujastku. A czy dr Ewa Posadzka pomimo że przyjmuje prywatnie to można dostać od Niej skierowanie na badania w ramach NFZ czy dobrze zrozumiałam ?

Chyba nie, bo jeżeli chodzisz do lekarza prywatnie to chyba nie ma możliwości zrobienia badań na NFZ, ale zapytaj po pierwsze, czy przyjmuje też na NFZ - może w innej przychodni?, a po drugie czy by Ci nie dała na NFZ, może się uda :)

A o doktorze wspominanym przez dziewczyny też słyszałam, że jest spoko, tylko fajni lekarze mogą mieć odległe terminy wizyt niestety :(
 
Do góry