reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobry ginekolog w Krakowie

Hej :)
Na wątku widziałam wpisy o dr Michale Pytlu. Niestety, z tego co wiem, to nie przyjmuje już w przychodni na Wzgórzach. Czy któraś z was wie, gdzie można do niego pójść na Nfz?
 
reklama
Ja również rodziłam w Feminie i jestem zachwycona bo poród miałam naprawdę ciężki a opieka jaką zostałam otoczona była na najwyższym poziomie. Dzięki temu tak szybko po doszłam do siebie.
 
Ja również rodziłam w Feminie i jestem zachwycona bo poród miałam naprawdę ciężki a opieka jaką zostałam otoczona była na najwyższym poziomie. Dzięki temu tak szybko po doszłam do siebie.
Potwierdzam! Może nie ja tam rodziłam ale moja siostra i była bardzo zadowolona. Jak poszłam ją odwiedzić szpital od razu zrobił na mnie wrażenie. Ja jestem natomiast stałą pacjentką doktora Jankowskiego i bardzo go sobie chwalę.
 
Potwierdzam! Może nie ja tam rodziłam ale moja siostra i była bardzo zadowolona. Jak poszłam ją odwiedzić szpital od razu zrobił na mnie wrażenie. Ja jestem natomiast stałą pacjentką doktora Jankowskiego i bardzo go sobie chwalę.
Wow jestem zaskoczona aż tyloma pozytywnymi opiniami o Feminie. Przyjaciółka mi o niej mówiła ale wolałam jeszcze w necie poszukać kilka słów na ich temat. Narazie ide do doktora Jankowskiego na wizytę kontrolną a potem może rzeczywiście zdecyduję się tam rodzić.
 
Czesc dziewczyny czy wiecie gdzie w Krakowie mozna zrobic usg 3d polowkowe (20-22tyg ciazy) za darmo (mam 35lat) i jest dobry lekarz? Czy mozna poprostu tam zadzwonic i sie sie zapisac? Dziekuje za pomoc :)
 
Czesc dziewczyny czy wiecie gdzie w Krakowie mozna zrobic usg 3d polowkowe (20-22tyg ciazy) za darmo (mam 35lat) i jest dobry lekarz? Czy mozna poprostu tam zadzwonic i sie sie zapisac? Dziekuje za pomoc :)
Ja robiłam bezpłatnie w Volumedzie u dr Justyny Lukoschek, bo tak mi poleciła moja gin. Ja co prawda robiłam tylko 2d, bo na 3d mi nie zależało (oglądałam malucha w 3d na wizytach u swojej gin), ale wiem, że w Volumedzie 3d mają. Musisz tylko powiedzieć, że chcesz 3d jak się będziesz zapisywać. I skierowanie musisz mieć, żeby nie płacić, ale to pewnie wiesz ;)

Bezpłatnie i u dobrego lekarza można też zrobić połówkowe w szpitalu na Kopernika, ale tam 3d nie mają.
 
Szukam ginekologa dla siebie, takiego z prawdziwego zdarzenia. Byłam u kilku.. jedni mówią, że nadżerki są, drudzy, że nie ma czegoś takiego i nie trzeba leczyć/usuwać. Kogoś, kto będzie umiał wyleczyć ew. infekcje i kogoś kto w przyszłości mógłby prowadzić moją ciążę.

Znalazłam kilka nazwisk, może któraś z Was wypowiedziałaby się czy była lub czy poleca którąś/egoś z nich?

Andrzej Piotr Jaworowski, Paulina Przybylska-Jurecka, Krzysztof Serafin, Dorota Niewęgłowska, Joanna Figuła, Joanna Korabel, Katarzyna Pośpiech-Gąsior, Tomasz Bazański.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam Was!
Mam ogromną prośbę, potrzebują namiary na ginekologa z Krakowa lub okolic, który specjalizuje się w problemach w ciąży tzn. poronieniach. Niestety mnie to spotkało dwa razy pod rząd.. bardzo ciężkie doświadczenie, przeżycie którego nie da się opisać.. potrzebuje pomocy fachowca w tej dziedzinie.. proszę o informację
 
Do góry