reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobry ginekolog w Krakowie

Hej. Ja Ci mogę polecić dr. Jan Kuś. Miły, sympatyczny, na każde pytanie Ci odpowie. Dokładnie bada. Pracuje w Narutowiczu, ale też przyjmuje prywatnie. Wizyta plus usg kosztuje u niego 150 zł.

Przeczytaj sobie o nim opinie w internecie. Same pozytyw!
ja osobiście nie odradzam
przy braku komplikacji ok i ceny przystępne ale mimo to albo nie wykrył albo nie wiem co gorsze przemilczał temat wady stopy córki, a przy okazji spotkania mnie po porodzie "a to nic takiego"...wszyscy orto i fizjo w szoku jak można było tego nie widzieć!!! zwłaszcza przy cotygodniowych wizytach wraz z usg za każdym razem.
a czy będą kąplikacje przecież nie wiadomo. Dlatego doradzam poszukać lekarza który ma dośwaidzcenie przy komplikacjach żeby w razie czego wogóle je wykrył, bo to podstawa w dalszym działaniu.
 
reklama
nie znam tej pani. Ale Klinika o której pisze Rabarbar znana jest mi dobrze. Też jestem jej pacjentką i bardzo sobie chwalę opiekę.
 
Jeśli ma być prawdziwy specjalista ginekolog Kraków to tylko dr Dorota Niewęgłowska. Pracuje na Klinice Ginekologii na Kopernika. Pani Doktor bardzo sympatyczna, uśmiechnięta z rewelacyjnym podejściem do pacjenta. Wyjaśnia dokładnie krok po kroku przebieg całej wizyty, dokładnie opisuje wykonywane badania. Była to moja pierwsza wizyta u Pani Doktor i zdecydowanie zostaję pod Jej opieką! :)
 
Szukam ginekologa dla siebie, takiego z prawdziwego zdarzenia. Byłam u kilku.. jedni mówią, że nadżerki są, drudzy, że nie ma czegoś takiego i nie trzeba leczyć/usuwać. Kogoś, kto będzie umiał wyleczyć ew. infekcje i kogoś kto w przyszłości mógłby prowadzić moją ciążę.

Znalazłam kilka nazwisk, może któraś z Was wypowiedziałaby się czy była lub czy poleca którąś/egoś z nich?

Andrzej Piotr Jaworowski, Paulina Przybylska-Jurecka, Krzysztof Serafin, Dorota Niewęgłowska, Joanna Figuła, Joanna Korabel, Katarzyna Pośpiech-Gąsior, Tomasz Bazański.



Ja chodzę do Pauliny Przybylskiej jak chcesz coś wiecej się dowiedzieć mogę napisać pare słów na pw
 
reklama
Do góry