reklama

Dobry ginekolog w Szczecinie

Temat na forum 'Poleć szpital, lekarza, położną' rozpoczęty przez jdzinka, 20 Luty 2008.

1. jdzinka

jdzinka Mama Wiktorii

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam!
    Jestem Mamą 10 miesięcznej Wiktorii i mieszkam w Szczecinie. Moją ciążę (zagrożoną) od samego początku prowadził dr Włodzimierz Tudaj i byłam i nadal jestem z jego usług bardzo zadowolona. Punktualny, kompetentny, miły, delikatny ze świetnym poczuciem humoru. Świetnie dogadywał się z moim narzeczonym i wizyty u niego wspominamy z uśmiechem na twarzy.:-) Nadal korzystam z jego opieki i serdecznie polecam innym Szczeciniankom i nie tylko.
    Jeśli macie zaufanego i dobrego ginekologa to podzielcie się opinią na jego temat.

2. matylda111

matylda111 lipiec'00, wrzesień'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam serdecznie dopisuję do złotej listy dwie panie doktor dr Dorota Rokoszak i dr Katarzyna Strojny obydwie przyjmują w przychodni przy ul. Kostki Napierskiego na oś. Słonecznym.
    Wspaniałe specjalistki i równie wspaniałe kobiety zawsze mają czas dla pacjentek i nigdy nie zdażyło się żeby nie odebrały telefonów prywatnych od pacjentek.
    Gorąco polecam :-)

3. reklama
  4. johanka1

johanka1

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam:) Jestem nowa na tym forum, ale z radością dołączam do fanek doktora Tudaja. Prowadzi moją drugą ciążę. Nie dość że jest dobrym specjalistą, to jeszcze super człowiekiem - miłym, bezpośrednim i co też ważne- z rewelacyjny poczuciem humoru. Pozdrawiam

5. Natalia85

Natalia85 Sierpniowa mama'07 mama Piotrusia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja chodziła do doktor Zielińskiej do Medicusa bardzo miła i kompetentna lekarka...:tak::-)

6. aneta456

aneta456 kocham i jestem kochana

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja polecam doktora Rafała Kurzawę ma swoją klinikę i przyjmuje prywatnie na ulicy Kasprzaka 2.Jest także w szpitalu na Uni Lubelskiej.
    Super lekarz młody,kompetentny,uprzejmy i bardzo sympatyczny.To dzięki niemu mam Alę,on jako jedyny znalazł przyczynę mojego niezachodzenia w ciążę,a okazało się że to błaha sprawa.Wcześniej 5 lat leczyłam się u innych specjalistów i nic.A u niego dwie wizyty badania i już byłam w ciąży.
    Jestem panu wdzięczna panie doktorze

Ostatnia edycja: 4 Lipiec 2008
  7. bellis_pe

bellis_pe

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    WitajcieJa mogę z czystym sercem polecić dr Nestorowicz. Super specjalista od różnych problemów, prowadzi moją ciążę i jestem z niej zadowolona;)

8. marianna3

marianna3 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja gorąco polecam dr dorota rokoszak swietny lekarz ma dobre podejscie bardzo mila i sympatyczna babka jak dowiedzialam sie ze jestem w ciazy to wybralam sie do niej pywatnie sama zaproponowala mi przekierowanie na panstwowe wizyty i nie odczulam zadnej zmiany w jej podejsciu do mojej osoby poswieca pacjentce tyle czasu ile potrzeba wszystko bardzo dokladnie tlumaczy jeszcze raz polecam:)

9. anuczka83

anuczka83

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam poszukuje dobrego ginekologa, który pomoze mi zajść w ciążę. Wcześniej chodziłam do dr. Puchalskiego, bardzo dobry specjalista tyle ze drogi. Dostałam namiary na Rafała Kurzawskiego, ale z opini różnych internautów nie jestem do niego przekonana.Moglibyście mi cos doradzić. Pozdrawiam

10. reklama
  11. aneta456

aneta456 kocham i jestem kochana

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Rafał Kurzawa jest rewelacyjny ja trafiłam do niego po kilkuletniej walce o dziecko .W moim przypadku wystarczyło zrobić odpowiednie badania na które on mnie skierował (miałam zatkane jajowody)w ciążę zaszłam momentalnie,potem prowadził całą moją ciążę i byłam bardzo zadowolona.
    Podobnie jak ty słyszałam różne opinie na jego temat ale akurat w moim przypadku ten lekarz sprawdził się na 100% z czystym sumieniem mogę powiedzieć że dzięki niemu jestem matką.
    Oczywiście nie jest tani ale za to profesjonalny w każdym calu i wbrew temu co mówią inni ja nie wyczułam u niego chytrości na kasę a nawet wręcz przeciwnie sam namawiał mnie pod koniec ciąży abym przeniosła się do innego gina bo do niego musiałam jeździć 120km.

12. camela80

camela80 Mamy lipcowe'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    witam potrzebuje dobrego ginekologa na kase chorych ze szczecina najlepiej gdzies w okolicach centrum, pierwsza ciaze prowadził mi doktor świderski ale nie dokonca jestem z niego zadowolona,:-)

Poleć forum