reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobry Ginekolog Warszawa??!!! Czy ktoś może polecić?

Kapri

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
12 Listopad 2019
Postów
43
Witam.....,
Kochane czy możecie polecić mi dobrego ginekologa z Warszawy? Jestem 21tyg ciąży obecnie mam ginekolożkę jednak, coraz bardziej czuje się zawiedziona. Chodzę do niej prywatnie i wizyta bez usg trwa 10min max. Więcej o ciąży itd dowiaduje się od znajomych, z netu niż od niej. Ostatnio mam mega bolą kręgosłupa i w okolicach krocza -spojenie łonowe.:(( jej reakcja- leżeć i brać nospe kiedy ja czuje potworny ból. Połówkowe usg wyszło Ok. Dodam iż jestem
Szczupła. Połówka ciąży a ja czuje, ze coś jest nie tak... i z jej podejściem również. Masakra. Bardzo proszę o info o dobrym lekarzu nie naciągaczu:((. Dziękuje.
 
reklama
reklama
Ja się przyznam bez bicia, że ginekolog to jedyny lekarz do którego chodzę tylko prywatnie. Kiedyś zapisałam się na wizytę w przychodni. "Proszę przyjść na 16" Ok, idę a tam lekką ręką 30 pań przepycha się pod drzwiami i się przepycha. Odwróciłam sie na pięcie i pojechałam do domu, bo bym chyba musiała do rana czekać. Ale żeby nie było zrobiłam podejście nr 2 i kolejka była mniejsza ale pan dr miał chyba akordowy tryb pracy, bo zanim mnie zbadał już wypisał receptę

Chodzę prywatnie do tej kliniki Balumed. Link do: Chirurg dziecięcy Warszawa - Balumed

Trafiłam tam pierwszy raz jak miałam problem z zajściem w ciażę Pomogli mi zostać mamą.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam.....,
Kochane czy możecie polecić mi dobrego ginekologa z Warszawy? Jestem 21tyg ciąży obecnie mam ginekolożkę jednak, coraz bardziej czuje się zawiedziona. Chodzę do niej prywatnie i wizyta bez usg trwa 10min max. Więcej o ciąży itd dowiaduje się od znajomych, z netu niż od niej. Ostatnio mam mega bolą kręgosłupa i w okolicach krocza -spojenie łonowe.:(( jej reakcja- leżeć i brać nospe kiedy ja czuje potworny ból. Połówkowe usg wyszło Ok. Dodam iż jestem
Szczupła. Połówka ciąży a ja czuje, ze coś jest nie tak... i z jej podejściem również. Masakra. Bardzo proszę o info o dobrym lekarzu nie naciągaczu:((. Dziękuje.
Joanna Pabich-Worożbit lekarz aniol. Wszystko wytłumaczy jak potrzeba uspokoi. Super kobieta
 
Do góry