reklama

Dobry ginekolog z Bielska-Białej

Temat na forum 'Bielsko-Biała' rozpoczęty przez majdaczek14, 26 Marzec 2014.

1. majdaczek14

majdaczek14 Fanka BB :)

Witam. Wiem, że kiedyś był już taki temat, ale z tego co się zorientowałam, to jest już przeniesiony do archiwum.
    Bardzo proszę piszcie o swoich doświadczeniach z lekarzami, najbardziej interesują mnie ginekolodzy, którzy oprócz swoich prywatnych praktyk lekarskich, pracują również w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej. Piszcie co sądzicie o danym lekarzu i jaki jest koszt wizyty u niego w prywatnym gabinecie.
    Dzięki. :-)

2. justyna3003

justyna3003 Fanka BB :)

Leżałam w szpitalu wojewódzkim 8 tyg w sumie(7 na patologii ciąży) i naprawdę nie polecam żadnego lekarza, a wręcz przestrzegam szczególnie przed dr Maczyńską,Wellhoner, Muskała-Bylica, Zgórskim,Zasadą, Kawulok.
    Jak już koniecznie potrzeba kogoś z wojewódzkiego to ewentulanie poszłąbym do Kaszy, Polak lub Putowskiej. Cen wizyt nie znam, zanim trafiłam do szpitala chodziłam do dr Balisia z wyspiańskiego i jego mogę polecić każdemu!

3. reklama
  4. lepidus_bambino

lepidus_bambino Początkująca w BB

Polecam Dr Stoleckiego.przyjmuje w cyganskim lesie.

5. DariaKwia

DariaKwia Aktywna w BB

dr Niemcewicz, zdarzyło mi się kiedyś u znajomych, ze musiałam się wybrac prywatnie do ginekologa i własnie poszłam do tego ginekologa, super wizyta i chyba najlepsza w moim zyciu :) Szkoda, że nie mieszkam bliżej :)

Poleć forum