reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Trzy istotne sprawy i znajdź 10 minut, żeby chociaż zajrzeć i przeczytać.

    Jesteś mamą? Wiesz jak twoja obecność jest potrzebna, dlatego łatwiej ci będzie zrozumieć Sylwię, której chce odzyskć widzenie i pomóc swojej rodzinie. Do zebrania jest niecałe 6 tys.zł. Wysłane przez ciebie 20 zł. już zmniejszy te kwotę. Sylwia długo wahała się, czy ma prawo prosić o pomoc. Moim zdaniem ma, bo później będzie mogła pomóc innym. Dasz jej szansę? Przynajmniej przeczytaj. - kliknij

    Czy wiesz czym jest ubóstwo menstruacyjne? Ta ankieta związana jest z projektem dotyczącym menstruacji. W projekcie także chodzi o dotarcie w późniejszym etapie do kobiet, które potrzebują pomocy, bo nie stać ich na środki higieny, co jak rozumiesz wpływa na ich poczucie własnej wartości, lęk, wstyd i przekłada się na komfort życia. Liczę, że znajdziesz w sobie trochę mocy sprawczej i zadziałasz. Ankieta jest anonimowa i w 5 minut ją wypełnisz, a nawet w 3. Wypełnij, nawet jeśli nie dotyczy cię tematyka bezpośrednio

    Kiedy zapytali mnie, czy mamy rozmawiają o klimatyzatorach powiedziałam, że nie sądzę ;) I okazało się to nieprawdą. Potem okazało się, jak sama niewiele wiem na jej temat. Np., że wcale nie żre prądu jak oszalała i potrafi działać jak oczyszczać powietrze ;) Dlatego proszę wypełnij ankietę. Bez względu czy masz klimatyzację, planujesz, czy po prostu możesz sie podzielić tym, co dla ciebie istotne. nonimowa w 100% Kliek, klik - kliknij

reklama

Dobry ginekolog z Bielska-Białej

majdaczek14

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Grudzień 2009
Postów
1 587
Rozwiązania
0
Witam. Wiem, że kiedyś był już taki temat, ale z tego co się zorientowałam, to jest już przeniesiony do archiwum.
Bardzo proszę piszcie o swoich doświadczeniach z lekarzami, najbardziej interesują mnie ginekolodzy, którzy oprócz swoich prywatnych praktyk lekarskich, pracują również w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej. Piszcie co sądzicie o danym lekarzu i jaki jest koszt wizyty u niego w prywatnym gabinecie.
Dzięki. :-)
 
reklama

justyna3003

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Grudzień 2012
Postów
3 590
Miasto
Podbeskidzie
Rozwiązania
0
Leżałam w szpitalu wojewódzkim 8 tyg w sumie(7 na patologii ciąży) i naprawdę nie polecam żadnego lekarza, a wręcz przestrzegam szczególnie przed dr Maczyńską,Wellhoner, Muskała-Bylica, Zgórskim,Zasadą, Kawulok.
Jak już koniecznie potrzeba kogoś z wojewódzkiego to ewentulanie poszłąbym do Kaszy, Polak lub Putowskiej. Cen wizyt nie znam, zanim trafiłam do szpitala chodziłam do dr Balisia z wyspiańskiego i jego mogę polecić każdemu!
 

DariaKwia

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Luty 2015
Postów
64
Rozwiązania
0
dr Niemcewicz, zdarzyło mi się kiedyś u znajomych, ze musiałam się wybrac prywatnie do ginekologa i własnie poszłam do tego ginekologa, super wizyta i chyba najlepsza w moim zyciu :) Szkoda, że nie mieszkam bliżej :)
 
Do góry