reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobry ginekolog

smutna85

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
26 Lipiec 2018
Postów
105
Dziewczyny!
Podzielcie się swoją wiedzą na temat lekarzy? Wydaje mi się że chyba najlepsza opcja to lekarz który jednocześnie pracuje w szpitalu, w którym chcemy rodzić...
Jestem z Gliwic, czy któraś może tutaj rodziła, chodziła do jakiegoś lekarza którego może polecić?
 
reklama
Jeśli ciąża przebiega bez żadnych komplikacji, to tak naprawdę nie ma znaczenia czy twój lekarz pracuje w szpitalu czy nie. Jednak gdy jakieś komplikacje się pojawią, to fajnie mieć lekarza, który w szpitalu pracuje, przyjmie Cię na swój oddział itp. Człowiek się czuje jakos lepiej zaopiekowany. Niestety ja z innych okolic, więc nikogo nie polecę.
 
No ja właśnie chce się do tego wszystkiego przygotować jak najlepiej mogę...tzn też wybrać lekarza, który będzie rozumiał, że panikuję, dodatkowo jestem obciążona chorobą (epi) i chciałabym aby brano to pod uwagę. Strasznie się tego wszystkiego boję, i im bardziej o tym myślę, tym chyba gorzej ;(
 
Witam, moja pani ginekolog pracowala w szpitalu, w ktorym rodzilam. Wiele osob napisze, ze to nie ma znaczenia. Jednak... Jak tylko przyjechalam do szpitala i zostalam przyjeta na sole porodowa to moja lekarka przyszla do mnie (pracuje na innym oddziale, nie dzwonilam do niej, ze jade do szpitala) . Przywitala sie ze mna i powiedziala, ze trzyma kciuki. Nie wiem, czy mialo to wplyw na to, ze moj porod odbierala wspaniala polozna, ktora byla dla mnie ogromnym wsparciem, na sali bylo ze mna dwoch lekarzy. Kazdy traktowal mnie bardzo dobrze. Nie bylo problemow ze znieczuleniem itp. Od razu jak przyjmuja kobiete na oddzial to pada pytanie, kto jest lekarzem prowadzacym. Moglam miec szczescie, a moze wplyw na to miala moja lekarka. Nie dowiem sie, ale czulam sie swietnie zaopiekowana. Mieszkam w innej czesci Polski.
Napisze tez, ze chodzilam do szkoly rodzenia, gdzie zajecia prowadzila moja polozna srodowiskowa. Od razu mnie poznala jak przyszla odwiedzic maluszka w domu. Mam z nia rowniez bardzo dobre wspomnienia.
Pozdrawiam.
Ps. Rodzilam w bardzo dobrym szpitalu, 3 stopien referencyjnosci.
Jesli masz mozliwosc wybrania lekarza to wybierz takiego, dzieki ktoremu bedziesz czula sie bezpiecznie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry