reklama

dobry i tani proszek do prania?

Temat na forum 'Tu zapytaj' rozpoczęty przez kasia-matiy, 4 Listopad 2013.

1. kasia-matiy

kasia-matiy Fanka BB :)

Witam.

Proszę Was o poradę w kwestii wybrania dobrego proszku do prania. Niestety ponieważ pieniędzy zawsze u nas brakuje, muszę wybierać w tańszych proszkach. Niestety zwykle nie dopierają one tak jak powinny. Być może któraś z Was zna dobry proszek godny polecenia w dobrej cenie. Najczęściej kupuję Bryzę albo E jak jest w promocji, ale jakoś nie jestem zadowolona. Zastanawiałam się nad tym proszkiem z Biedronki Pro-cośtam ;-) ponieważ używam odplamiacza właśnie z Biedronki Oxy i jest on lepszy od Vanisha a jednak o niebo tańszy. Czy ktoś go może używa?

Z góry dziękuję za pomoc :-)

2. szczęśliwaa

szczęśliwaa Zaciekawiona BB

w polomarkecie teraz najtaniej znajdziesz, rex 4 kg jest za dwie dychy, a drugi taki sam 50% taniej, to za osiem kilo wychodzi 30 zł :O

3. reklama
  4. kasia-matiy

kasia-matiy Fanka BB :)

dzięki, ale zastanawiam się czy Rex jest dobrym proszkiem. Szukam czegoś, co będzie względnie tanie ale i dobre. Teraz jest jakaś promocja na Persil (w Tesco chyba) i myślę nad nim właśnie bo niby proszku mniej ale to Compact więc więcej prania się zrobi w efekcie. Może jednak warto te parę groszy dołożyć .... chociaż nie wiem czy między tymi proszkami jest jakaś duża różnica, ostatnio dostałyśmy z jakiejś krzyżówki paczkę Vizir i mówiąc szczerze to oprócz zapachu nie poczułam różnicy w praniu ... a co do polomarketu to u nas nie ma takiego niestety, jest tylko Biedronka, Tesco, Netto i Intermarche

5. Lidibrii_pl

Lidibrii_pl Zaciekawiona BB

U nas póki co króluje Wizir i nie zamierzam go zmieniać bo jest skuteczny i przy tym także nie drogi więc warto:)

6. Hantal

Hantal Aktywna w BB

Często kupuje proszek do prania jedynie po zapachu , nie wiem dlaczego ale już tak mam co ładnie pachnie biorę :-) Nie patrząc koniecznie na markę lub producenta.

7. Blubalon_pl

Blubalon_pl Fanka BB :)

Ja tak szczerze mówiąc to nie mam jednego i ulubionego proszku do prania,zawsze staram się testować kilka i poznawać ich zapachy. Zresztą nie wiem czy nie lepsze i bardziej skuteczne będą płyny do płukania.

8. sylwek123

sylwek123 Początkująca w BB

Moje dziecko tez nie toleruje dosi.A jakie środki czystości stosujecie, np. w łazience? Bo ja zastanawiam się czy są takie specjalne, które unoszące się w powietrzu nie będą dusić czy uczulać. Ja kupiłem taką tutaj jakby esencję i rozcieńczam w wodzie, bo gdzieś przeczytałem, że tak jest bardziej przyjazny dla dziecka. Co wy stosujecie? chodzi mi o płyny do podług czy środki do mycia, np. wanny.

9. BajkoweUbranka_pl

BajkoweUbranka_pl Fanka BB :)

Zamiast proszku polecam płyn do płukania,np z Lenora są bardzo fajne zapachy i co ważne- także skuteczne w dosyć atrakcyjnej cenie,więc myślę że warto.

10. reklama
  11. Luxuorius

Luxuorius Moderatorka Członek załogi

Ja kupuje E lub Ariela

12. BajkoweUbranka_pl

BajkoweUbranka_pl Fanka BB :)

Swoją drogą proszek E też nie jest złym rozwiązaniem i jak ostatnio patrzyłam na ceny to może się podobać,pozostaje pytanie tylko o jego skuteczność...

Poleć forum