reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dobry i tani proszek do prania?

kasia-matiy

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Wrzesień 2012
Postów
1 490
Miasto
Trzebnica, Poland
Witam.

Proszę Was o poradę w kwestii wybrania dobrego proszku do prania. Niestety ponieważ pieniędzy zawsze u nas brakuje, muszę wybierać w tańszych proszkach. Niestety zwykle nie dopierają one tak jak powinny. Być może któraś z Was zna dobry proszek godny polecenia w dobrej cenie. Najczęściej kupuję Bryzę albo E jak jest w promocji, ale jakoś nie jestem zadowolona. Zastanawiałam się nad tym proszkiem z Biedronki Pro-cośtam ;-) ponieważ używam odplamiacza właśnie z Biedronki Oxy i jest on lepszy od Vanisha a jednak o niebo tańszy. Czy ktoś go może używa?

Z góry dziękuję za pomoc :-)
 
reklama
dzięki, ale zastanawiam się czy Rex jest dobrym proszkiem. Szukam czegoś, co będzie względnie tanie ale i dobre. Teraz jest jakaś promocja na Persil (w Tesco chyba) i myślę nad nim właśnie bo niby proszku mniej ale to Compact więc więcej prania się zrobi w efekcie. Może jednak warto te parę groszy dołożyć .... chociaż nie wiem czy między tymi proszkami jest jakaś duża różnica, ostatnio dostałyśmy z jakiejś krzyżówki paczkę Vizir i mówiąc szczerze to oprócz zapachu nie poczułam różnicy w praniu ... a co do polomarketu to u nas nie ma takiego niestety, jest tylko Biedronka, Tesco, Netto i Intermarche
 
Często kupuje proszek do prania jedynie po zapachu , nie wiem dlaczego ale już tak mam co ładnie pachnie biorę :-) Nie patrząc koniecznie na markę lub producenta.
 
Ja tak szczerze mówiąc to nie mam jednego i ulubionego proszku do prania,zawsze staram się testować kilka i poznawać ich zapachy. Zresztą nie wiem czy nie lepsze i bardziej skuteczne będą płyny do płukania.
 
Moje dziecko tez nie toleruje dosi.A jakie środki czystości stosujecie, np. w łazience? Bo ja zastanawiam się czy są takie specjalne, które unoszące się w powietrzu nie będą dusić czy uczulać. Ja kupiłem taką tutaj jakby esencję i rozcieńczam w wodzie, bo gdzieś przeczytałem, że tak jest bardziej przyjazny dla dziecka. Co wy stosujecie? chodzi mi o płyny do podług czy środki do mycia, np. wanny.
 
Zamiast proszku polecam płyn do płukania,np z Lenora są bardzo fajne zapachy i co ważne- także skuteczne w dosyć atrakcyjnej cenie,więc myślę że warto.
 
reklama
Swoją drogą proszek E też nie jest złym rozwiązaniem i jak ostatnio patrzyłam na ceny to może się podobać,pozostaje pytanie tylko o jego skuteczność...
 
Do góry