reklama

Dobry kardiolog dzieciecy pilnie poszukiwany

Temat na forum 'Szczecin' rozpoczęty przez paulaSZC, 20 Listopad 2012.

1. paulaSZC

paulaSZC Zaangażowana w BB

Mozecie podpowiedziec jakiegos dobrego kardiologa??

2. przyszlirodzice

przyszlirodzice Matka Wariatka;]

Ja polecam kardiologa Pania dr Aldonę Siwińska w Poznaniu i dr Wojtalika. W Szczecinie byliśmy kierowani do doktor Wilk tez podobno dobra.
    Aco sie dzieje u twojego maluszka?

3. reklama
  4. paulaSZC

paulaSZC Zaangażowana w BB

Dzieki za odpowiedz:) 2 maluszki, obie ASD II stwierdzone zaraz po urodzeniu, po dzisiejszym usg serduszek dowiedzialam sie, ze dziurka w sercach rosnie razem z nimi i przelew krwi jest coraz wiekszy, co sprawia ze na 90% czeka je operacja, ale trzeba czekac poki nic zlego sie nie dzieje az rokowania po operacji beda lepsze - dla wiekszych dzieci.
    Troche sie wystraszylam, wiec chce zasiegnac innej opinii..

5. marka1307

marka1307 mama aniołka Michałka

hej. ja mam wade ASDII u mnie dopiero w wieku 13 lat stwierdzili ta wade na szczescie na dzien dzisiejszy mowia ze moge z tym zyc tak jak jest bo przeciek jest niewielki , ale musisz sie tym zajac faktycznie od razu bo z tym nie ma zartow. pozdrawiam cieplutko

6. przyszlirodzice

przyszlirodzice Matka Wariatka;]

Paula- moja corka tez miala ASDII obecnie jest po zabiegu zamkniecia przez cewnikowanie Amplatzerem. Zabieg mielismy w marcu tego roku w Poznaniu. Dziurka 0,8- 0,9 mm zatyczka 1,5 cm. U was musi byc operacyjnie?? nie mozna mniej inwazyjna metoda?? Co do operacji to włąsnie bardzodobrym kardiochirurgiem jest dr Wojtalik. Kardiologiem dr Siwińska.

Poleć forum