reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobry kardiolog dzieciecy pilnie poszukiwany

reklama
Ja polecam kardiologa Pania dr Aldonę Siwińska w Poznaniu i dr Wojtalika. W Szczecinie byliśmy kierowani do doktor Wilk tez podobno dobra.
Aco sie dzieje u twojego maluszka?
 
Dzieki za odpowiedz:) 2 maluszki, obie ASD II stwierdzone zaraz po urodzeniu, po dzisiejszym usg serduszek dowiedzialam sie, ze dziurka w sercach rosnie razem z nimi i przelew krwi jest coraz wiekszy, co sprawia ze na 90% czeka je operacja, ale trzeba czekac poki nic zlego sie nie dzieje az rokowania po operacji beda lepsze - dla wiekszych dzieci.
Troche sie wystraszylam, wiec chce zasiegnac innej opinii..
 
hej. ja mam wade ASDII u mnie dopiero w wieku 13 lat stwierdzili ta wade na szczescie na dzien dzisiejszy mowia ze moge z tym zyc tak jak jest bo przeciek jest niewielki , ale musisz sie tym zajac faktycznie od razu bo z tym nie ma zartow. pozdrawiam cieplutko
 
Paula- moja corka tez miala ASDII obecnie jest po zabiegu zamkniecia przez cewnikowanie Amplatzerem. Zabieg mielismy w marcu tego roku w Poznaniu. Dziurka 0,8- 0,9 mm zatyczka 1,5 cm. U was musi byc operacyjnie?? nie mozna mniej inwazyjna metoda?? Co do operacji to włąsnie bardzodobrym kardiochirurgiem jest dr Wojtalik. Kardiologiem dr Siwińska.
 
Do góry