reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobry lekarz do prowadzenia ciąży

Dołączył(a)
8 Wrzesień 2020
Postów
3
Kochane pomóżcie 😊 Dobry ginekolog w Warszawie? Są tu jakieś przyszłe mamy z tych okolic ? Ostatni okazał się niezbyt kompetentny 🤦‍♀️
 
reklama
Mariusz Wójtowicz, Jan Modzelewski i Anna Kajdy 😊 to im zawdzięczam to, ze mam przy sobie córeczkę 😊 prowadzili moja dosyć trudna ciaze, w dodatku po stracie dzieciątka w 27tc i odklejeniu łożyska. Dla mnie wspaniali lekarze, zależy czego dokładnie szukasz i jeszcze czy zależy Ci tylko na kompetencjach lekarza czy tez na tym, żeby był rozmowny, kontaktowy i sympatyczny 😉 ale ta trójke mogę z czystym sumieniem polecić 😊
 
Hej! Ja z całego serca mogę polecić dr Katarzynę Smoter-Bobrowską. Prowadziła moja pierwszą ciążę teraz już drugą, po drodze byłam jeszcze u innych lekarzy, więc mam jakieś tam rozeznanie. To dzięki niej donosiłam pierwszą ciążę, w drugiej że to wytłumaczyła mi skąd mogą być moje kiepskie wyniki i od razu wdrożyła leczenie, przy tym wszystkim bardzo mnie uspokoiła. Jest super lekarzem, w dodatku pracuje w szpitalu na Żwirki i Wigury gdzie rodziłam pierwsze dziecko i teraz też chce tam trafić. Lekarze i położne na dyżurze na porodówce, miałam wrażenie że po usłyszeniu kto prowadził moja ciążę obchodzili się że mną jak z jajkiem;)
 
Hej! Ja z całego serca mogę polecić dr Katarzynę Smoter-Bobrowską. Prowadziła moja pierwszą ciążę teraz już drugą, po drodze byłam jeszcze u innych lekarzy, więc mam jakieś tam rozeznanie. To dzięki niej donosiłam pierwszą ciążę, w drugiej że to wytłumaczyła mi skąd mogą być moje kiepskie wyniki i od razu wdrożyła leczenie, przy tym wszystkim bardzo mnie uspokoiła. Jest super lekarzem, w dodatku pracuje w szpitalu na Żwirki i Wigury gdzie rodziłam pierwsze dziecko i teraz też chce tam trafić. Lekarze i położne na dyżurze na porodówce, miałam wrażenie że po usłyszeniu kto prowadził moja ciążę obchodzili się że mną jak z jajkiem;)
Dziękuję rozeznam się 😊Najchętniej bym chciała kogoś na Bemowie lub Woli🤔😊
 
Do góry