reklama

Dobry ortopeda z Krakowa

Dołączył(a)
2 Listopad 2012
Postów
6
Rozwiązania
0
Witam,
Jestem w 26tyg ciąży,poszukuję ortopedy dla siebie od bioder, ponieważ fizjoterapeutka poinformowała mnie, że muszę z nim skonsultować czy dam RADĘ URODZIĆ NATURALNIE. Czy polecacie jakiegoś w Krk?
 
reklama

Paja

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Luty 2012
Postów
271
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Jeśli chodzi o nogi/biodra to w małopolsce tylko dr Stanisław Mariusz Kruk - dusza człowiek i najlepszy specjalista polecany przez pół Krakowa. Wyprowadził mnie z poważnej kontuzji kolana, łącznie z operacją. Przyjmuje w Szpitalu Św. Rafała albo w Centrum Medycznym Liszki :-)
 
Dołączył(a)
20 Sierpień 2015
Postów
8
Rozwiązania
0
Ja tam sobie chwalę dr. Więcka. Od dawien dawna odwiedzam go z bólami kręgosłupa, które niestety nawracają ale świetnie sobie z nimi radzi. Wystarczy kilka zabiegów fizjoterapeutycznych i wracam do życia jak nowa! Świetny specjalista a co najważniejsze - ma dobry kontakt z pacjentami co zdecydowanie ułatwia leczenie.
 
Dołączył(a)
28 Listopad 2015
Postów
2
Rozwiązania
0
No tak, bywam u niego czasem na wizyty kontrolne. Mi pasuje jako lekarz i przyjmuje w kilku gabinetach, zawsze sie gdzieś uda do niego zarejestrować
 
Dołączył(a)
11 Maj 2017
Postów
8
Rozwiązania
0
Dobry ortopeda to jedna sprawa, ale bardzo ważna jest też rehabilitacja. W Krakowie jest bardzo dobry gabinet G&R - na ul. Telegi. Po wypadku na rowerze miałam problem z łokciem, 10 dni zabiegów naprawdę mi pomogło. Nie wiem skad i jak, ale ulga jest duża.
 
reklama
Dołączył(a)
11 Lipiec 2017
Postów
4
Rozwiązania
0
Znam gabinet o którym pisała Muszynska. Również polecam! W gabinecie państwa Więcków leczyłam się kilka lat, bardzo mi pomogli.
 

Podobne tematy


Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Test

Przetestuj Mleczko ochronne SPF 50 o zapachu wanilii Lirene KIDS

Zgłoszenia przyjmujemy do 12/06/2019

Nowe pytania

Do góry