reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Trzy istotne sprawy i znajdź 10 minut, żeby chociaż zajrzeć i przeczytać.

    Jesteś mamą? Wiesz jak twoja obecność jest potrzebna, dlatego łatwiej ci będzie zrozumieć Sylwię, której chce odzyskć widzenie i pomóc swojej rodzinie. Do zebrania jest niecałe 6 tys.zł. Wysłane przez ciebie 20 zł. już zmniejszy te kwotę. Sylwia długo wahała się, czy ma prawo prosić o pomoc. Moim zdaniem ma, bo później będzie mogła pomóc innym. Dasz jej szansę? Przynajmniej przeczytaj. - kliknij

    Czy wiesz czym jest ubóstwo menstruacyjne? Ta ankieta związana jest z projektem dotyczącym menstruacji. W projekcie także chodzi o dotarcie w późniejszym etapie do kobiet, które potrzebują pomocy, bo nie stać ich na środki higieny, co jak rozumiesz wpływa na ich poczucie własnej wartości, lęk, wstyd i przekłada się na komfort życia. Liczę, że znajdziesz w sobie trochę mocy sprawczej i zadziałasz. Ankieta jest anonimowa i w 5 minut ją wypełnisz, a nawet w 3. Wypełnij, nawet jeśli nie dotyczy cię tematyka bezpośrednio

    Kiedy zapytali mnie, czy mamy rozmawiają o klimatyzatorach powiedziałam, że nie sądzę ;) I okazało się to nieprawdą. Potem okazało się, jak sama niewiele wiem na jej temat. Np., że wcale nie żre prądu jak oszalała i potrafi działać jak oczyszczać powietrze ;) Dlatego proszę wypełnij ankietę. Bez względu czy masz klimatyzację, planujesz, czy po prostu możesz sie podzielić tym, co dla ciebie istotne. nonimowa w 100% Kliek, klik - kliknij

reklama

Dobry ortopeda z Krakowa

Dołączył(a)
2 Listopad 2012
Postów
6
Rozwiązania
0
Witam,
Jestem w 26tyg ciąży,poszukuję ortopedy dla siebie od bioder, ponieważ fizjoterapeutka poinformowała mnie, że muszę z nim skonsultować czy dam RADĘ URODZIĆ NATURALNIE. Czy polecacie jakiegoś w Krk?
 
reklama

Paja

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Luty 2012
Postów
271
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Jeśli chodzi o nogi/biodra to w małopolsce tylko dr Stanisław Mariusz Kruk - dusza człowiek i najlepszy specjalista polecany przez pół Krakowa. Wyprowadził mnie z poważnej kontuzji kolana, łącznie z operacją. Przyjmuje w Szpitalu Św. Rafała albo w Centrum Medycznym Liszki :-)
 
Dołączył(a)
20 Sierpień 2015
Postów
8
Rozwiązania
0
Ja tam sobie chwalę dr. Więcka. Od dawien dawna odwiedzam go z bólami kręgosłupa, które niestety nawracają ale świetnie sobie z nimi radzi. Wystarczy kilka zabiegów fizjoterapeutycznych i wracam do życia jak nowa! Świetny specjalista a co najważniejsze - ma dobry kontakt z pacjentami co zdecydowanie ułatwia leczenie.
 
Dołączył(a)
28 Listopad 2015
Postów
2
Rozwiązania
0
No tak, bywam u niego czasem na wizyty kontrolne. Mi pasuje jako lekarz i przyjmuje w kilku gabinetach, zawsze sie gdzieś uda do niego zarejestrować
 
Dołączył(a)
11 Maj 2017
Postów
9
Rozwiązania
0
Dobry ortopeda to jedna sprawa, ale bardzo ważna jest też rehabilitacja. W Krakowie jest bardzo dobry gabinet G&R - na ul. Telegi. Po wypadku na rowerze miałam problem z łokciem, 10 dni zabiegów naprawdę mi pomogło. Nie wiem skad i jak, ale ulga jest duża.
 
Dołączył(a)
11 Lipiec 2017
Postów
4
Rozwiązania
0
Znam gabinet o którym pisała Muszynska. Również polecam! W gabinecie państwa Więcków leczyłam się kilka lat, bardzo mi pomogli.
 
reklama
Do góry