reklama

Dobry ortopeda z Krakowa

Rozwiązania
0
Witam,
Jestem w 26tyg ciąży,poszukuję ortopedy dla siebie od bioder, ponieważ fizjoterapeutka poinformowała mnie, że muszę z nim skonsultować czy dam RADĘ URODZIĆ NATURALNIE. Czy polecacie jakiegoś w Krk?

reklama

Paja

Fanka BB :)
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Jeśli chodzi o nogi/biodra to w małopolsce tylko dr Stanisław Mariusz Kruk - dusza człowiek i najlepszy specjalista polecany przez pół Krakowa. Wyprowadził mnie z poważnej kontuzji kolana, łącznie z operacją. Przyjmuje w Szpitalu Św. Rafała albo w Centrum Medycznym Liszki :-)

Rozwiązania
0
Ja tam sobie chwalę dr. Więcka. Od dawien dawna odwiedzam go z bólami kręgosłupa, które niestety nawracają ale świetnie sobie z nimi radzi. Wystarczy kilka zabiegów fizjoterapeutycznych i wracam do życia jak nowa! Świetny specjalista a co najważniejsze - ma dobry kontakt z pacjentami co zdecydowanie ułatwia leczenie.

Rozwiązania
0
No tak, bywam u niego czasem na wizyty kontrolne. Mi pasuje jako lekarz i przyjmuje w kilku gabinetach, zawsze sie gdzieś uda do niego zarejestrować

Rozwiązania
0
Dobry ortopeda to jedna sprawa, ale bardzo ważna jest też rehabilitacja. W Krakowie jest bardzo dobry gabinet G&R - na ul. Telegi. Po wypadku na rowerze miałam problem z łokciem, 10 dni zabiegów naprawdę mi pomogło. Nie wiem skad i jak, ale ulga jest duża.

reklama
Rozwiązania
0
Znam gabinet o którym pisała Muszynska. Również polecam! W gabinecie państwa Więcków leczyłam się kilka lat, bardzo mi pomogli.