reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobry ortopeda z Krakowa

Witam,
Jestem w 26tyg ciąży,poszukuję ortopedy dla siebie od bioder, ponieważ fizjoterapeutka poinformowała mnie, że muszę z nim skonsultować czy dam RADĘ URODZIĆ NATURALNIE. Czy polecacie jakiegoś w Krk?
 
reklama
Jeśli chodzi o nogi/biodra to w małopolsce tylko dr Stanisław Mariusz Kruk - dusza człowiek i najlepszy specjalista polecany przez pół Krakowa. Wyprowadził mnie z poważnej kontuzji kolana, łącznie z operacją. Przyjmuje w Szpitalu Św. Rafała albo w Centrum Medycznym Liszki :-)
 
Ja tam sobie chwalę dr. Więcka. Od dawien dawna odwiedzam go z bólami kręgosłupa, które niestety nawracają ale świetnie sobie z nimi radzi. Wystarczy kilka zabiegów fizjoterapeutycznych i wracam do życia jak nowa! Świetny specjalista a co najważniejsze - ma dobry kontakt z pacjentami co zdecydowanie ułatwia leczenie.
 
No tak, bywam u niego czasem na wizyty kontrolne. Mi pasuje jako lekarz i przyjmuje w kilku gabinetach, zawsze sie gdzieś uda do niego zarejestrować
 
Dobry ortopeda to jedna sprawa, ale bardzo ważna jest też rehabilitacja. W Krakowie jest bardzo dobry gabinet G&R - na ul. Telegi. Po wypadku na rowerze miałam problem z łokciem, 10 dni zabiegów naprawdę mi pomogło. Nie wiem skad i jak, ale ulga jest duża.
 
Znam gabinet o którym pisała Muszynska. Również polecam! W gabinecie państwa Więcków leczyłam się kilka lat, bardzo mi pomogli.
 
reklama
Pan Doktor Rafał Więcek! Przyjmuje u siebie w gabinecie, gdzie od razu jest możliwość zrobienia USG oraz rehabilitacji. Na wizytę nie czekałam długo, lekarz sprawnie zdiagnozował problem oraz wdrożył leczenie. Atmosfera w gabinecie super, profesjonalnie a zarazem bardzo przyjaźnie.
 
Do góry