reklama

Dobry Pediatra, polecana przychodnia w Krakowie i okolicach

Temat na forum 'Kraków' rozpoczęty przez gosiane, 29 Sierpień 2011.

1. gosiane

gosiane Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jako ze oczekuje mojego pierwszego baby zaczelam rozgladac sie za jakims dobrym pediatra. Mieszkam w srodmiesciu, moze macie jakiegos lekarza godnego polecenia?

Zapraszam reszte mamus do wpisywania informacji bo pewnie kazda z nas ma taki etap poszukiwan :-)

Bylabym wdzieczna odrazu za namiary na lekarzy ;-)

2. Magda_Mr

Magda_Mr Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja akurat odnosnie N. Huty, chodze tam od malego, Pediatrow znam bardzo dobrze i chociaz mieszkam daleko za Krakowem, zapisze dziecko do lekarza wlasnie tu, bo tu mam zaufanie i wiem, ze sa dobrzy :)
    Moge polecic smialo dr Szywalską - Zduńczyk oraz dr Danyluk - Leks:-) obie w przychodni na os. Szkolnym

3. reklama
  4. ewa86

ewa86 Mama Trójki

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A czy ktoś kojarzy dr Nowak (nie pamiętam imienia :/), która przyjmuje również jako neurolog dziecięcy na os. Centrum B? Gdzie przyjmuje jako pediatra?

5. marzenka84

marzenka84 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam,

Może któraś z mam może mi poradzić do której przychodni zapisać sie z dzieckiem. Ze względu na zamieszkanie biorę pod uwage dwie opcje Przychodnia przy ul. Teligi lub Kozłówek. Będę wdzięczna za każda opinie szczególnie te dotyczące lekarzy pediatrów.

6. hmmm

hmmm Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witajcie, czy ktoś z Was korzysta z przychodni na os. na skarpie (poradnia dziecięca) ? Czy możecie polecić jakiegos lekarza pediatre , który tam pracuje?

7. marmolada80

marmolada80 Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Zdecydowanie odradzam Skarpe. Moja siostra chodzila do doktor Olech. Totalne nieporozumienie. Pani doktor chyba bardzo nie lubi dzieci.Ja byłam ze starszym synem dr Kmieć i również nie polecam. Na wszystkie moje wątpliwosci reagowała lekceważąco. Pozatym są straszne kolejki. Potrafią odmówić rejstracji dziecka z gorączką. My chodzimy do dr Danielak na Niepodległości juz 12 lat. Pani doktor ma super podejscie. Jeszcze nigdy mi nie odmówiono rejstracji. Czasem nawet przychodzilam bez i nikt afery o to nie robił.

8. hmmm

hmmm Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    no to mnie Pani zmartwiła :(
    czy jeszcze ktos ma inne doswiadczenia ?

9. marmolada80

marmolada80 Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Wiesz terza nie ma rejonizacji. Czasem lepiej wybrać przychodnie dalej ,ale mieć lekarza z prawdziwego zdarzenia. To jest wybór na kilkanascie lat. Może akurat jest jakis dobry lekarz w okolicy,popytaj znajomych. W starej hucie jest duzo przychodni.

10. reklama
  11. tysiaD

tysiaD

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja mam podobny problem, też szukam dobrego POZ-u ale w okolicy ul. Balickiej. Za 2-3 miesiące pzreprowadzamy się do nowego mieszkania, cieszę się:-), ale muszę zmienić wiele rzeczy np. poradnię. Teraz mieszkam na Żabińcu i poradnie miałam pod nosem. Może ktoś cos mi poradzi, gdzie szukać w Bronowicach?

12. ewa86

ewa86 Mama Trójki

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jeśli ktoś "należy" do przychodni Na Wzgórzach, to ODRADZAM zapisywanie się do dr Podsiadło. Straciliśmy u niej 10 miesięcy...:/ Kiedy miesiąc temu przepisała synkowi na przeziębienie sterydy wziewne (bo jego tata ma astmę) i silny antybiotyk, uznaliśmy, że to koniec naszej współpracy. Wcześniej młody nie chorował, więc nie było ciśnienia na zmianę lekarza, choć miała też "wpadki" z szukaniem w paru zeszytach nazwy popularnego leku na kolkę czy odciąganiem napletka tak, że dziecku aż łzy w oczach stanęły. Poza tym pani doktor jest fanką alergii wszelkiego typu - widzi je dosłownie wszędzie.

Polecam za to w tej samej przychodni dr Dittmer. Dziś byliśmy u niej z katarem i gorączką. Rewelacyjnie się nami zajęła. No i Franek u niej nie płakał - a dzieci wyczuwają ludzi doskonale. Synek jest dzieckiem bardzo śmiałym i towarzyskim, ale u dr Podsiadło zawsze płakał :/ To powinno mnie już dawno przekonać o zmianie lekarza.

Poleć forum