reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobry Pediatra, polecana przychodnia w Krakowie i okolicach

Ja mam podobny problem, też szukam dobrego POZ-u ale w okolicy ul. Balickiej. Za 2-3 miesiące pzreprowadzamy się do nowego mieszkania, cieszę się:-), ale muszę zmienić wiele rzeczy np. poradnię. Teraz mieszkam na Żabińcu i poradnie miałam pod nosem. Może ktoś cos mi poradzi, gdzie szukać w Bronowicach?

Witaj,

Może nie konkretnie na Balickiej, ale na Galla (przecznica z Królewskiej). W szpitalu MSWiA jest poradnia dziecięca. Polecam tam doktor Bargieł- Padło mój starszy syn jest u niej już 11 lat i w najbliższym czasie na pewno znowu zapiszę do niej swoją córeczkę (;-) chyba , że jeszcze jej coś wyrośnie i będzie chłopak).
 
reklama
Mam pytanie, czy możecie polecić jakiegoś dobrego pediatrę w Krakowie? Jeśli tak, to proszę podajecie do niego kontakt. Tutaj w Holandii lekarze są.... hmm....do bani
sorry2.gif
 
Ja mam dwóch bardzo zaufanych lekarzy (chodzę do nich na wizytę prywatną), których bardzo polecam.
Jeden z nich to P. Bogumiła Jodłowska przyjmuje na ul. Długiej 38, a drugi to Krzysztof Strózik, przyjmuje na ul. Kosocickiej.
 
Ja mogę polecić dr Krzysztofa Nawrockiego, wg mnie jest genialnym pediatrą, a mam porównianie do innych, którzy wcześniej do moich dzieci przyjeżdżali, opani dr z przychodni niewspomnę, ma niesamowite podejście do dzieci, doświadczenie i wiedzę. Mam koleżanki, które twierdziły, że mają super pediatrów, ale po jego wizycie (gdy ich nie mogli przyjechać) decydowały się na niego. Ale u niego wchodzą w grę wizyty prywatne, no i czasem trzeba poczekać, aż dojedzie, pacjentów ma mnóstwo, ewentualnie można było się skonsultować telefonicznie.
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie - teoretycznie każde dziecko do 18-tego roku życia jest objęte bezpłatną opieką. Jak to jest w momencie, kiedy idę na wizytę do prywatnego lekarza i dostaję skierowanie na morfologię/usg/inne? Muszę je też wykonać prywatnie, należy mi się bezpłatnie (tzn dziecku), czy muszę iść do lekarza z NFZ żeby wypisał skierowanie :confused:
 
Do góry