reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobry Pediatra, polecana przychodnia w Krakowie i okolicach

Ja oczekuje mojego pierwszego maluszka i szukam dobrego lekarza z podejsciem do dzieci. Czy możecie polecić sprawdzonego pediatrę na nfz z okolic: wola duchacka, piaski nowe?
Czy ktos ma doświadczenia z przychodnia na białoruskiej lub piaski nowe?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Odświeżę wątek, oczekuję swojego pierwszego dziecka i chciałabym już znaleźć jakiegoś dobrego pediatrę, który zajmie się maluchem od początku. Najchętniej w Nowej Hucie, Mistrzejowicach, Bieńczycach, Czyżynach, który przyjmuje na NFZ, ale do którego nie ma jakiś dramatów z zarejestrowaniem się na wizytę.. Z góry dziękuję! :-)
 
Dobry pediatra przyjmuje w Centrum Medycyny Profilaktycznej - pani doktor Joanna Sładek-Ratajewicz. W CMP mam co prawda wykupiony pakiet jakiś rodzinny ale chyba na NFZ też przyjmują, to już musisz sobie sprawdzić.
 
Nie jestem w stanie polecić nikogo na fundusz poniewaz świadomie zdecydowałam sie na prywatną opiekę medyczną ( miałam dość stania w kolejkach i już wolę zapłacic i zostać przyjęta szybko i o umówionej godzinie, szczególnie jeśli chodzi o zdrowie mojego dziecka)
Polecam pediatrię w centrum medycznym Enel med. Maja oddziały na Pawiej oraz Klimeckiego. Przyjmuje tam wielu specjalistów tak więc jeśli nie dostaniecie się akurat do jednego to na pewno znajdzie sie miejsce u drugiego. cm.enel.pl/centrum-medyczne/przychodnie-i-placowki/przychodnie-i-placowki
 
Ostatnia edycja:
Polecam przychodnie Unimed, mają świetnych specjalistów w tym pediatrę i lekarzy rodzinnych. Ja naprawdę jestem zadowolona, ponieważ lekarze to najlepsi profesjonaliści i na wizytę nie trzeba długo czekać.
 
Również polecam przychodnię Unimed, przyjmują na nfz, można rejestrować się elektronicznie, świetni lekarze i profesjonalne podejście
 
Polecam Unimed krakowski na Mlodej polski. Dr Pacułe. Nie ma prawie kolejek, zawsze cos panie z recelcji znajda :)
 
reklama
My jesteśmy pacjentami dr Pacuły na Mlodej Polski w Unimedzie, cudowna kobieta a mały ją uwielbia <3
 
Do góry