reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobry pediatra poszukiwany

Dołączył(a)
13 Sierpień 2012
Postów
5
Dziewczyny!
Jestem mama 3miesiecznego niemowlaczka. Poszukuję dobrego sprawdzonego pediatry - takiego który jezdzi na wizyty domowe.Mieszkam na Powiślu.
Polecacie kogoś???
 
reklama
Dziewczyny!
Jestem mama 3miesiecznego niemowlaczka. Poszukuję dobrego sprawdzonego pediatry - takiego który jezdzi na wizyty domowe.Mieszkam na Powiślu.
Polecacie kogoś???


Nie jestem pewna czy dr Feleszko jeździ na wizyty domowe, ale niewątpliwie jest genialnym pediatrom, moja cała trójka jest pod jego opieką i wiem, że są w dobrych rękach. Uprzejmy, uważnie słuchający a dzieciaki go po prostu uwielbiają. przyjmuje w przychodni Prosen, przy Płockiej (Wola) więc stosunkowo niedaleko z Powiśla :)
 
No to ja tak - w Falcku na Sapieżyńskiej w ramach NFZ i prywatnie też dr Katarzyna Szubicz - przyjmuje codziennie, można się dostać z marszu, niestety nie wiem jak z wizytami domowymi - wielbicielem jest Tata Młodej i dr n. med Maria Gajdulewicz - Luxmed - Jana Pawła II, Domaniewska, KEN oraz jeszcze Tolek - kiedyś jeździła na wizyty domowe. Poza Tolkiem z Powiśla niespecjalnie daleko. :happy2:
 
Jeżeli chodzi o dobrego pediatrę to gorąco polecam dr Beatę Pacanowską, ale też nie jestem pewna czy jeździ na wizyty domowe. Wiem tylko, że przyjmuje gdzieś w prywatnej klinice na Mokotowie.
Pozdrawiam :)
 
Witam wszystkie młode mamusię i zwracam się z ogromną prośbą do mieszkanek stolicy. Jako młoda mama w trybie dokonanym za równe 6 dni:) nie mam żadnego doświadczenia w tym którego pediatrę wybrać dla naszego maluszka
eek.gif.pagespeed.ce.6B5TFgnLti.gif
a czas nas goni niestety.
Wasza pomoc może okazać się nieoceniona..może nie tylko i dla mnie. Jeżeli pediatra którego wybrałyście dla Waszych pociech spełnia Wasze oczekiwania, wpisujcie tutaj jego dane. Zaznaczam, że nie ma znaczenia czy przyjmuję on na NFZ czy w placówkach prywatnych.
Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif
 
aniasluz wypadło mi z głowy racja, dzięki:tak: otóż najchętniej Śródmieście (mieszkamy na Muranowie) ew Żoliborz, Wola również wchodzą w grę...Szczerze mówiąc próbuję ustalić dobrego pediatrę już od dłuższego czasu niestety bez rezultatu :no::no: latego nie będę "kręcić nosem" jeżeli będę musiała dojechać poza ww dzielnicę..choć liczę że może uda się jednak znaleźć kogoś sensownego w miarę blisko..
 
reklama
aniaslu wypadło mi z głowy racja, dzięki:tak: otóż najchętniej Śródmieście (mieszkamy na Muranowie) ew Żoliborz, Wola również wchodzą w grę...Szczerze mówiąc próbuję ustalić dobrego pediatrę już od dłuższego czasu niestety bez rezultatu :no::no: latego nie będę "kręcić nosem" jeżeli będę musiała dojechać poza ww dzielnicę..choć liczę że może uda się jednak znaleźć kogoś sensownego w miarę blisko..

Sprawdzę i dam znać:)
 
Do góry