reklama

Dobry pediatra poszukiwany

Temat na forum 'Warszawa' rozpoczęty przez mama alka, 27 Wrzesień 2012.

1. mama alka

mama alka Początkująca w BB

Dziewczyny!
    Jestem mama 3miesiecznego niemowlaczka. Poszukuję dobrego sprawdzonego pediatry - takiego który jezdzi na wizyty domowe.Mieszkam na Powiślu.
    Polecacie kogoś???

2. agrafka80

agrafka80 Fanka BB :)

3. reklama
  4. natasha.

natasha. Początkująca w BB

Nie jestem pewna czy dr Feleszko jeździ na wizyty domowe, ale niewątpliwie jest genialnym pediatrom, moja cała trójka jest pod jego opieką i wiem, że są w dobrych rękach. Uprzejmy, uważnie słuchający a dzieciaki go po prostu uwielbiają. przyjmuje w przychodni Prosen, przy Płockiej (Wola) więc stosunkowo niedaleko z Powiśla :)

5. forever_young

forever_young Niemłoda mama Młodej

No to ja tak - w Falcku na Sapieżyńskiej w ramach NFZ i prywatnie też dr Katarzyna Szubicz - przyjmuje codziennie, można się dostać z marszu, niestety nie wiem jak z wizytami domowymi - wielbicielem jest Tata Młodej i dr n. med Maria Gajdulewicz - Luxmed - Jana Pawła II, Domaniewska, KEN oraz jeszcze Tolek - kiedyś jeździła na wizyty domowe. Poza Tolkiem z Powiśla niespecjalnie daleko. :happy2:

6. Hania822

Hania822 Początkująca w BB

Jeżeli chodzi o dobrego pediatrę to gorąco polecam dr Beatę Pacanowską, ale też nie jestem pewna czy jeździ na wizyty domowe. Wiem tylko, że przyjmuje gdzieś w prywatnej klinice na Mokotowie.
    Pozdrawiam :)

7. anoula82

anoula82 Fanka BB :)

Witam wszystkie młode mamusię i zwracam się z ogromną prośbą do mieszkanek stolicy. Jako młoda mama w trybie dokonanym za równe 6 dni:) nie mam żadnego doświadczenia w tym którego pediatrę wybrać dla naszego maluszka[​IMG] a czas nas goni niestety.
    Wasza pomoc może okazać się nieoceniona..może nie tylko i dla mnie. Jeżeli pediatra którego wybrałyście dla Waszych pociech spełnia Wasze oczekiwania, wpisujcie tutaj jego dane. Zaznaczam, że nie ma znaczenia czy przyjmuję on na NFZ czy w placówkach prywatnych.
    Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam[​IMG]

8. aniaslu

aniaslu Administrator Członek załogi

A może dzielnice podasz, jak cię interesuje?

9. anoula82

aniasluz wypadło mi z głowy racja, dzięki:tak: otóż najchętniej Śródmieście (mieszkamy na Muranowie) ew Żoliborz, Wola również wchodzą w grę...Szczerze mówiąc próbuję ustalić dobrego pediatrę już od dłuższego czasu niestety bez rezultatu :no::no: latego nie będę "kręcić nosem" jeżeli będę musiała dojechać poza ww dzielnicę..choć liczę że może uda się jednak znaleźć kogoś sensownego w miarę blisko..

10. reklama
  11. anoula82

Czy naprawdę żadna z Was nie ma dobrego pediatry..?:-(

12. aniaslu

aniaslu Administrator Członek załogi

Sprawdzę i dam znać:)

Poleć forum