reklama

dobry pediatra w Krakowie

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez iwka32, 16 Czerwiec 2014.

 1. iwka32

  iwka32 Zaciekawiona BB

  Szperałam szperam, ale nic nie znalazłam. Może jest tu jakaś mama z Krakowa, która poradzi mi gdzie mogłabym chodzić z dziećmi do lekarza?:) Niedawno się tutaj przeprowadziliśmy i właśnie jestem na etapie poszukiwań dobrego pediatry dla moich skarbów:)
   
 2. wronka001

  wronka001 Fanka BB :)

  ja polecam dr. Elżbiete Leśniak przyjmuje w przychodni na oś.uroczym w Nowej Hucie :) mi ona bardzo spasowała a chodziłam już z dziecmi do różnych peditrów
   
 3. reklama
 4. lenowa

  lenowa Początkująca w BB

  Podbijam temat.
   
 5. natka31

  natka31 Zaciekawiona BB

  Jestem rodowitą mieszkanką Krakowa i śmiało mogę polecić Ci Promed.
   
 6. iwka32

  iwka32 Zaciekawiona BB

  A powiesz coś więcej o tej przychodni?
   
 7. natka31

  natka31 Zaciekawiona BB

  Korzystam z niej już dłuższy czas i jak dla mnie wielkim plusem jest nie tylko świetny personel, ale też to, że mogę zapisać się na konkretną godzinę. Zawsze traciłam całe dnie na stanie w kolejce do lekarza a teraz jest naprawdę super:)
   
 8. iwka32

  iwka32 Zaciekawiona BB

  Oj tak, kolejki do lekarzy są przerażąjące.:d Polska służba zdrowia mnie przeraża:d Ja mam też uraz do takich lekarzy, co lekceważą każde moje pytanie i obawę. Może jestem trochę upierdliwą mamusią, ale lubię wiedzieć, co dolega mojemu dziecku.
   
 9. natka31

  natka31 Zaciekawiona BB

  Dla mnie nie ma nic dziwnego w tym, że zadajesz pytania, sama często pytam, dopytuję, drążę. Tutaj nigdy nikt mnie nie zlekceważył, a do tego mają świetne podejście do dzieci.
   
 10. reklama
 11. iwka32

  iwka32 Zaciekawiona BB

  Oj wiesz, ale lekarze są różni. Zazwyczaj to byle szybciej i następny pacjent. Jeśli chodzi o mnie to tak bardzo się tym nie przejmuję, ale w przypadku dzieciaków jest zupełnie inaczej.
   
 12. iwka32

  iwka32 Zaciekawiona BB

  natka, a mogłabyś podać jakiś konkretny namiar na ten Promed? szukałam w sieci, ale jak wpisuję PRomed to wyników wyszukiwania jest całkiem sporo, a nie chcę znowu trafić do miejsca, w którym oleją mnie i moje dziecko, zależy mi na naprawdę świetnym lekarzu i dobrej opiece. Chociaż adres strony internetowej, chętnie bym sobie o nich poczytała
   

Poleć forum