reklama

dobry pediatra w Krakowie

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez iwka32, 16 Czerwiec 2014.

1. iwka32

iwka32 Zaciekawiona BB

Szperałam szperam, ale nic nie znalazłam. Może jest tu jakaś mama z Krakowa, która poradzi mi gdzie mogłabym chodzić z dziećmi do lekarza?:) Niedawno się tutaj przeprowadziliśmy i właśnie jestem na etapie poszukiwań dobrego pediatry dla moich skarbów:)

2. wronka001

wronka001 Fanka BB :)

ja polecam dr. Elżbiete Leśniak przyjmuje w przychodni na oś.uroczym w Nowej Hucie :) mi ona bardzo spasowała a chodziłam już z dziecmi do różnych peditrów

3. reklama
  4. lenowa

lenowa Początkująca w BB

Podbijam temat.

5. natka31

natka31 Zaciekawiona BB

Jestem rodowitą mieszkanką Krakowa i śmiało mogę polecić Ci Promed.

6. iwka32

iwka32 Zaciekawiona BB

A powiesz coś więcej o tej przychodni?

7. natka31

natka31 Zaciekawiona BB

Korzystam z niej już dłuższy czas i jak dla mnie wielkim plusem jest nie tylko świetny personel, ale też to, że mogę zapisać się na konkretną godzinę. Zawsze traciłam całe dnie na stanie w kolejce do lekarza a teraz jest naprawdę super:)

8. iwka32

iwka32 Zaciekawiona BB

Oj tak, kolejki do lekarzy są przerażąjące.:d Polska służba zdrowia mnie przeraża:d Ja mam też uraz do takich lekarzy, co lekceważą każde moje pytanie i obawę. Może jestem trochę upierdliwą mamusią, ale lubię wiedzieć, co dolega mojemu dziecku.

9. natka31

natka31 Zaciekawiona BB

Dla mnie nie ma nic dziwnego w tym, że zadajesz pytania, sama często pytam, dopytuję, drążę. Tutaj nigdy nikt mnie nie zlekceważył, a do tego mają świetne podejście do dzieci.

10. reklama
  11. iwka32

iwka32 Zaciekawiona BB

Oj wiesz, ale lekarze są różni. Zazwyczaj to byle szybciej i następny pacjent. Jeśli chodzi o mnie to tak bardzo się tym nie przejmuję, ale w przypadku dzieciaków jest zupełnie inaczej.

12. iwka32

iwka32 Zaciekawiona BB

natka, a mogłabyś podać jakiś konkretny namiar na ten Promed? szukałam w sieci, ale jak wpisuję PRomed to wyników wyszukiwania jest całkiem sporo, a nie chcę znowu trafić do miejsca, w którym oleją mnie i moje dziecko, zależy mi na naprawdę świetnym lekarzu i dobrej opiece. Chociaż adres strony internetowej, chętnie bym sobie o nich poczytała

Poleć forum