reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobry pediatra w zielonej górze na nfz: pilne

reklama
Ja osobiście polecam Agnieszke Szumkowska z Wigoru -jest to przychodnia na Szafrana.
Jestem z okolic Zielonej Góry ale nawet nie mam zamiaru szukać kogoś blizej.
Moja Nada to histeryczka jakich mało- nie da się dotknąć nikomu obcemu-dwa razy na pogotowiu lekarka nie była w stanie je j zbadać tak krzyczała i machała rączkami.
Pani doktor prowadzi ja od urodzenia- ma niesamowite podejście.Córka już wchodząc do gabinetu ma mine jakby miała płakać ale pani doktor szybko rozładowuje atmosferę. Po za tym nie robi zadnego problemu ze skierowaniami do innych specjalistów czy na badania. Równiez z rejestracja nie ma dużego problemu-jak jest potrzeba dziecko rejestrowane jest w tym samym dniu. Jezeli chodzi o maleństwa i szczepienia to pani pielęgniarka róniez jest bardzo fajna.
Więc troche sie rozpisałam ale polecam .Starsza córka była u Dr Tylewicza na Anielii .Krzywoń i mimo ,ze byłam również zadowolona z doktora przeniosłam ja do Dr Szumkowskiej.
 
Ostatnia edycja:
a słyszeliście coś o pediatrze z przychodni ABC Medica na anieli Krzywoń? My mamy rodzinnego w przychodni obok (ten sam budynek, ale z drugiej strony) i tam nie ma niestety pediatry :/ nasza rodzinna polecała pediatrę właśnie z tej przychodni drugiej w tym budynku czyli abc medica
córka prze 8 lat była pod opieką Dr Tylewicza- nie mam zastrzeżeń.
 
Do góry