reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobry pediatra w zielonej górze na nfz: pilne

Na Anny Jagielonki przyjmuje pediatra i lekarz rodzinny Maria Zapotoczna oraz pediatra Grażyna Dydak-Kobzda. Moja córa jest zapisana do dr Zapotocznaj ale częściej chodzimy do dr Dydak. Obie są ok ale ja wolę wizyty u dr Dydak. Ta przychodnia ma jeszcze oddział na Ruczajowej, te same lekarki tam przyjmują.
 
reklama
Taq dziekuje bardzo za odpowiedz :) szukam wlasnie lekarzaw Naszej okolicy, a z tegowzgledu ze w Zieloen Gorze mieszkam pare lat dopiero to nie mialam okazji zeby poznac tutejszych lekarzy :) ale jest godna polecenia dr Dydak tak??
 
Ja jestem z niej bardzo zadowolona, jest dokładna i konkretna i jak do tej pory zawsze wyleczyła mi dziecko. Jest też punktualna co jest też ważne jak się idzie z dzieckiem.
 
a ja nie polecam pani Dydak...pomimo ze mielismy wyniki badan, ze dziecko jest alergikiem, to pakowała w dzieciaka antybiotyki, dopiero po wizycie u Zapotocznej dostalismy leki na alergie i skonczło sie leczenie antybiotykami.Dydakowa ine słuchała tego co się do niej mowi, uwazała ze nie mamy wykształcenia medycznego to mamy się nie wtrącac.... Nigdy wiecej.... zwykła rutyniara jak dla mnie....

Polecam Zapotoczną, ale ... trzeba sie liczyć z poślizgiem w wizytach, bo wiecznie sie kobieta spóźnia.....
 
Ja też słyszałam, że dr Zapotoczna jest dobra i zapisałam do niej dziecko ale te ponad godzinne opóźnienia dobijały mnie. Kiedyś nie było miejsc i poszłam do dr Dydak i stwierdziłam, że jest ok i teraz jak mogę to idę do niej.
 
no ogolnie na Dydakowej sie zawiodłam, kiedys poszłam bo załapałam grzybice i nie chciała mi leków przepisac a do gina wiadomo jakie terminy i na nastepny dzien u zapotocznej bez klopotu uzyskałam pomoc i leki...

Ale tak jak pisalam u Zapotocznej zawsze jest poślizg, niestety wkurza to, ale ja wole fachową pomoc i posiedziec tą godzine niż isc do Dydakowej.
 
a słyszeliście coś o pediatrze z przychodni ABC Medica na anieli Krzywoń? My mamy rodzinnego w przychodni obok (ten sam budynek, ale z drugiej strony) i tam nie ma niestety pediatry :/ nasza rodzinna polecała pediatrę właśnie z tej przychodni drugiej w tym budynku czyli abc medica
 
dziewczyny a jak to jest z zapisaniem dziecka? Bo pewnie mają przychodnie prawo odmówić założenia karty jeśli już lekarz ma za dużo pacjentów tak? Co wtedy? I czy teraz nim się dziecko urodzi mogę sobie zaklepać jakieś miejsce? No bo po porodzie jest ta wizyta patronażowa itd. Zupełnie nie wiem jak się za to zabrać i w ogóle jakiego lekarza wybrać. Najwygodniej byłoby mi mieć pediatrę w okolicach obrzeży zielonej góry, np. zacisze- byłoby mi bliżej z dzieckiem jechać.
 
reklama
dziewczyny a jak to jest z zapisaniem dziecka? Bo pewnie mają przychodnie prawo odmówić założenia karty jeśli już lekarz ma za dużo pacjentów tak? Co wtedy? I czy teraz nim się dziecko urodzi mogę sobie zaklepać jakieś miejsce? No bo po porodzie jest ta wizyta patronażowa itd. Zupełnie nie wiem jak się za to zabrać i w ogóle jakiego lekarza wybrać. Najwygodniej byłoby mi mieć pediatrę w okolicach obrzeży zielonej góry, np. zacisze- byłoby mi bliżej z dzieckiem jechać.

przed porodem nie da sie dziecka do lekarza zapisac :-)
jak sie urodzi z karta szczepien idziesz do przychodni i dopiero skladasz deklaracje na lekarza i pielegniarke, ustalasz termin wizyty patronazowej, termin szczepienia :-)
tam gdzie wy jestescie powinni przyjac malego, na Zaciszu mam corki pediatre i malego tam przyjeli ze wzgledu ze jedno dziecko juz jest u nich a wisi kartka ze nie przyjmuja zapisow do lekarza z braku miejsc ;-) najlepiej zadzownic i pogadac bo te przychodnie zyja wlasnymi czesto dziwnymi zasadami ;-)
 
Do góry