reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobry pediatra

nata001

Mama Julki
Dołączył(a)
3 Styczeń 2010
Postów
2 775
Miasto
Olsztyn
Szukam dla córki dobrego pediatry, najlepiej aby można było skorzystać z wizyty domowej - może macie kogoś godnego polecenia
 
reklama
Nata001 jestem na tym samym etapie - polecono mi dr Adamusa i dr Gimełe. Jesli bedziesz zainteresowana podam Ci do nich kontakt na priv.
 
Z całego serca polecam dr Gimełę. Od ośmiu lat jest pediatrą moich dzieci, i nigdy nie zawiodła - diagnozy zawsze trafne, leki idealnie dobrane, badanie skrupulatne i dokładne.
 
Dziewczyny a gdzie przyjmuje dr Gimeła?? Bo ja niedługo też pewnie będę poszukiwać i wolałabym mieć takiego pediatrę pod ręką, żeby nie lecieć z Jarot np. na Zatorze :eek:
 
Anna Gimeła alergolog, alergolog dziecięcy, pediatra w Olsztynie
Telefon kontaktowy: 089 541 21 44 Dane adresowe: 1 Maja 7 lok. 4 10- 117 Olsztyn
oraz gabinet na Burskiego 8/19 Kom.: 502 155 905
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry