reklama

Dobry pediatra

kathhe

mama 11.2007 i 10.2010
Dołączył(a)
15 Marzec 2007
Postów
1 386
Miasto
Olsztyn
Rozwiązania
0
necia dokladnie!:)
ludzie nie choruja tylko od 10 do 12 tak jak Pani dr by chciala ale w kazdej chwili dnia.
 
reklama

crazy_rita

Aktywna w BB
Dołączył(a)
29 Lipiec 2010
Postów
88
Rozwiązania
0
Dziewczyny, podpowiedzcie jaki lekarz, nawet prywatnie, przyjeżdża na wizyty domowe ? Muszę kogoś poszukać bo samej z dwójką maluchów ciężko dojechać do przychodni, szczególnie jak jedno jest zdrowe a drugie chore.
 

necia35

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Luty 2011
Postów
471
Miasto
Olsztyn
Rozwiązania
0
z prywatnych to znam niestety tylko Gimełę jedni ją chwalą a inni nie czasem odmawia wizyty tak było u mnie także ja nie mam dobrego zdania !
A może zapytaj się w swojej przychodni bo wiem że niektórzy lekarze przyjeżdżają do chorych w trakcie swojej pracy
 

Justi83

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Sierpień 2010
Postów
378
Miasto
Olsztyn/KK
Rozwiązania
0
Ja tak naprawdę nie wiem jaka jest Gimeła ale kiedyś do niej dzwoniłam by przyjechała na wizytę domową bo już nie mieliśmy innej możliwości :( A ona nas zbyła powiedziała że na dziś skończyła wizyty domowe teraz jedzie do domu może się umówić na jutro!!! Dziwi mnie taka postawa zwłaszcza że ogłasza się że jeździ na wizyty domowe i powinna się z tym liczyć że w każdej chwili może być komuś potrzebna a nie ona wybiera dogodne sobie godziny !!!
Mi też raz odmówiła, ale przyjechała na drugi dzień z samego rana, przed pracą. Trzeba wziąć pod uwagę, ze Ona nie mieszka w Olsztynie tylko w Szczytnie i jak zakończy wszystkie domowe wizyty to niestety ale ze Szczytna raczej pary razy jeździć do Olsztyna nie będzie. Poza tym ja osobiście zastrzeżeń do Niej nie mam. Wyleczyła nam dziecko, którego 3 innych lekarzy nie mogło wyleczyć, więc ja tam jestem Jej wdzięczna.
 

Justi83

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Sierpień 2010
Postów
378
Miasto
Olsztyn/KK
Rozwiązania
0
sorry, ze tak późno odp, ale rzadko tu zaglądam. Prywatnie, nie jesteśmy zapisani do Niej do przychodni, bo pare miesiecy jesteśmy poza Olsztynem, teraz za 2 tyg przyjeżdżamy i zapisujemy się własnie do Niej
 
Dołączył(a)
4 Lipiec 2011
Postów
2
Rozwiązania
0
Do Kathhe. Czasem jak czytam wypowiedzi takich kobiet to mi się nóż w kieszeni otwiera. Uzmysłów sobie kobieto, że lekarz to zawód, a nie życie. Jak możesz wypowiadać się o jednym z najlepszych pediatrów w Olsztynie w taki karygodny sposób. Wtrącać się w jej życie prywatne. Jeżeli odmawia ci wizyty domowej to napewno dlatego ,że nie może przyjechać. Ona ma też swoje życie, że też tego nie widzisz. Twoje dziecko to Twój cały świat a nie reszty ludzi na tej ziemi. Ta kobieta ma swoje dzieci i swoje życie. Ona w okresach sielnych zachorowalności wśród dzieci potrafi pracować do nocy, i jeżeli danego dnia po skończonej pracy ma jeszcze zaplanowanych kilka wizyt to zwyczajnie kolejnym odmawia. Bo chyba ona też ma prawo wrócić do swojego życia, męża i dzieci. A każda dobra matka musi mieć na taką sytuację plan B. Każda mądra i kochająca matka. A ty potrafisz tylko zrzucić problemy na kogoś. Poradzę ci: Plac B to zawsze mam telefon awaryjny do innego lekarza. A w twoim przypadku to w życiu nie czekałabym z takim małym dzieckiem i wezwała pogotowie. Oni na SORZE dadzą w miarę potrzeby zastrzyk i mogą pomóc natychmiast, a lekarz domowy ? Chyba że tż przyczepisz się że "nawet zastrzyku nie dała". Nie masz żadnego prawa obrażać ludzi, którzy na swój status społeczny i wiedzę pracowali przez wiele lat. Oświadczam wam drogie mamy: Dr Gimeła to najlepszy pediatra jakiego znam. Zawsze słuszna diagnoza, spokojne i zrównoważone podejście do choroby i wiele ciepła wobec dzieci. Nikomu nie pozwolę obrażać takich ludzi jak Pani doktor. Ona leczy moje dwie córki od kilku lat. I jest w tym najlepsza.
 

necia35

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Luty 2011
Postów
471
Miasto
Olsztyn
Rozwiązania
0
Ewas75 ja tak szczerze to nie znam dr Gimeły ( kilka razy rozmawiałam z nią tylko przez telefon )ale dla mnie osobiście każda opinia jest cenna dlatego też każdy ma prawo do własnego zdania. Dla jednych może być najlepszym pediatrą a dla innych najgorszym .
A ten wątek jest właśnie po to by przedstawić swoje propozycje i uzasadnić własnymi doświadczeniami ! Także spokojnie bez nerwów :)
 
Dołączył(a)
4 Lipiec 2011
Postów
2
Rozwiązania
0
Zgadzam Się. Ten wątek służyć ma pomocy innym matkom w znalezieniu dobrego czy najlepszego pediatry. Ale niewłaściwe i niesłusznie sformułowane zarzuty mogą kogoś skrzywdzić. Nie należy podejmować się opiniowania lekarza na podstawie jednej odmówionej wizyty. Uważam, że każda matka powinna kierować się rozsądkiem. A ta kobieta wykazała się jego brakiem. W Olsztynie jest wiele dobrych pediatrów. A ich zalety tkwią przede wszystkim w podejściu do dziecka a przede wszystkim w stawianiu trafnej diagnozy i skuteczności leczenia. Jeżeli dziecko choruje i trafiamy po raz kolejny do pediatry który nie wie co robić i po raz kolejny przepisuje nietrafione leki. To niech się douczy. ALe też są pediatrzy tacy jak dr Gimeła, dr Ściana, dr Taradynko którzy są świetni. Pamiętajmy też, że takie fora internetowe są bardzo, ale to bardzo opiniotwórcze. Każda z nas często zasięga w nich "języka". Więc jeżeli kogoś obrażamy kogoś to zastanówmy się czy naprawdę na to zasługuje. Internet ma wielką (niestety i na szczęście) wielką moc.
Pozdrawiam
 
reklama

necia35

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Luty 2011
Postów
471
Miasto
Olsztyn
Rozwiązania
0
Ok zgadzam się z Tobą . Ja się spierać nie zamierzam zwłaszcza że nie znam osobiście Pani dr . Dla mnie najważniejsze jest moje dziecko i to by w razie potrzeby mogło trafić do lekarza który się zna na swoim fachu . A dobrych lekarzy na nfz jest garstka niestety większość leczy prywatnie :(
Ja jeszcze do tego grona co podałaś dopisałabym dr Kozak . Byłam u niej ostatnio z dwójką dzieci i jestem pod jej wrażeniem :) Ma rewelacyjne podejście do dzieci a stwierdzam tak dlatego że mój starszy syn jest nie ufny i nie chce się po dobroci badać . A tu po prostu przeżyłam szok robił dosłownie wszystko co mu mówiła i to z uśmiechem :)
Co do internetu to fakt ma siłę przebicia i to wielką dlatego trzeba mądrze do niego podchodzić i nie można ślepo wierzyć we wszystko co się przeczyta .
 

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Konkurs

Zagrajmy w coś! Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Nowe pytania

Do góry