reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobry psycholog dzieciecy w Warszawie

Dołączył(a)
12 Luty 2016
Postów
1
Witam. Moj syn ma prawie 2.5 roku, a niestety poza kilkoma slowami i mnostwem gadaniny, ktorej nie rozumiem - nie mowi. Jednym z powodow jest to, ze wychowuje sie w trzech jezykach (tata, niania, ja). Ale czasem mama wrazenie, ze takze nie rozumie, co do niego mowie (albo po prostu nie chce robic, o co go prosze). W kazdym razie chcialabym skonsultowac ze specjalista, czy jest to faktycznie problem 3 jezykow, czy moze ma niestety jakies spowolnienie. Czy ktos zna dobrego psychologa dzieciecego w Warszawie? Prywatnego, bo nie mieszkamy w PL, przyjezdzamy na tydzien, dwa, wiec nie moge czekac na wizyte ;)
 
reklama
My też mieliśmy podobny problem, nie znaliśmy nikogo z polecania ale dobrze trafiliśmy dzięki szukamterapeuty.pl, łatwo z pomocą tej wyszukiwarki znaleźć odpowiedniego specjalistę w okolicy.
 
Nie wiem, co prawda, czy któryś ze specjalistów tej lecznicy specjalizuje się w psychologii dziecięcej, ale mam od wielu lat dobrą opinię o placówce Alfa-Lek, więc polecam zadzwonić i zapytać się o to osobiście. Korzystałam z ich usług kilkakrotnie, czego nie ukrywam, i bardzo sobie cenię ich profesjonalne podejście i ofiarowaną mi pomoc.
 
Witam. Moj syn ma prawie 2.5 roku, a niestety poza kilkoma slowami i mnostwem gadaniny, ktorej nie rozumiem - nie mowi. Jednym z powodow jest to, ze wychowuje sie w trzech jezykach (tata, niania, ja). Ale czasem mama wrazenie, ze takze nie rozumie, co do niego mowie (albo po prostu nie chce robic, o co go prosze). W kazdym razie chcialabym skonsultowac ze specjalista, czy jest to faktycznie problem 3 jezykow, czy moze ma niestety jakies spowolnienie. Czy ktos zna dobrego psychologa dzieciecego w Warszawie? Prywatnego, bo nie mieszkamy w PL, przyjezdzamy na tydzien, dwa, wiec nie moge czekac na wizyte ;)

My chodziliśmy na konsultację do psychologa dziecięcego do kolektywu terapeutycznego Psychologgia właśnie w Warszawie. Byliśmy zadowoleni z diagnozy i zaleceń. Pani psycholog miała dobry kontakt z dzieckiem, bardzo dokładnie zebrała wywiad, przeprowadziła diagnostykę i dała wskazówki do pracy. Nie pamiętam już nazwiska, bo umawialiśmy się przez rejestrację, ale w
rejestracji wiedzą do kogo umawiać jeśli przedstawisz problem.
 
W PsychoMedic mają dobrych specjalistów. Z wiedzą, doświadczeniem, empatią. Wiem, że dziećmi mi młodzieżą też się zajmują. Na ich stronie możesz zarejestrować się online. Więcej info uzyskasz też pod numerem telefonu 22 253 88 88.
 
Do góry