reklama

Dobry psycholog dzieciecy w Warszawie

Temat na forum 'Warszawa' rozpoczęty przez justiz, 12 Luty 2016.

1. justiz

justiz Początkująca w BB

Witam. Moj syn ma prawie 2.5 roku, a niestety poza kilkoma slowami i mnostwem gadaniny, ktorej nie rozumiem - nie mowi. Jednym z powodow jest to, ze wychowuje sie w trzech jezykach (tata, niania, ja). Ale czasem mama wrazenie, ze takze nie rozumie, co do niego mowie (albo po prostu nie chce robic, o co go prosze). W kazdym razie chcialabym skonsultowac ze specjalista, czy jest to faktycznie problem 3 jezykow, czy moze ma niestety jakies spowolnienie. Czy ktos zna dobrego psychologa dzieciecego w Warszawie? Prywatnego, bo nie mieszkamy w PL, przyjezdzamy na tydzien, dwa, wiec nie moge czekac na wizyte ;)

2. juzwika

juzwika Zaciekawiona BB

Mój syn porozumiał się bardzo dobrze z psycholożką Dagną Ślepowrońską pracującą w Psychologgia. Ośrodek czy klinika nie wiem jak to nazwać bardzo przyjemna, nie odczuwa się w niej jakiegoś dyskomfortu. Pani Dagna ma bardzo fajne podejście do dzieci, jest sympatyczną i ciepłą osobą. Jeśli nadal masz problemy to zwróć się do niej z pewnością Ci pomoże. Mojemu dziecku bardzo pomogła, miał problemy z relacjami z kolegami, bardzo go otworzyła na innych i teraz ma wielu przyjaciół, którzy go naprawdę lubią. Jeśli masz problem z tym że Twoje dziecko nie mówi, może to być problem nie tylko związany z językami o których wspomniałaś. Spróbuj z Panią Dagną. www.psychologgia-plus.pl sama możesz sprawdzić.

3. reklama
  4. zoyadlu

zoyadlu Początkująca w BB

My też mieliśmy podobny problem, nie znaliśmy nikogo z polecania ale dobrze trafiliśmy dzięki szukamterapeuty.pl, łatwo z pomocą tej wyszukiwarki znaleźć odpowiedniego specjalistę w okolicy.

5. Wikti

Wikti Zaciekawiona BB

Nie wiem, co prawda, czy któryś ze specjalistów tej lecznicy specjalizuje się w psychologii dziecięcej, ale mam od wielu lat dobrą opinię o placówce Alfa-Lek, więc polecam zadzwonić i zapytać się o to osobiście. Korzystałam z ich usług kilkakrotnie, czego nie ukrywam, i bardzo sobie cenię ich profesjonalne podejście i ofiarowaną mi pomoc.

6. magatka

magatka Zaciekawiona BB

Tutaj potrzebna i porada psychologa i logopedy. Ja z polecenia trafiłam do Radzymina do poradni psychologiczno-pedagogicznej w Centrum Medycznym Panorama, ul. Stary Rynek 2. Dużo szybciej jestem na miejscu niż miałabym się przebijać na drugą stronę Warszawy. Moim dzieckiem zajęli się kompleksowo psycholog, pedagog i logopeda. Z tymże mój ma 4 lata i nie mówi.

Poleć forum