reklama

dobry wózek spacerowy?

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez yummy mumy, 7 Kwiecień 2010.

1. yummy mumy

yummy mumy Zaciekawiona BB

Dziewczyny chce kupić wózek spacerowy i już mnie głowa boli od oglądania stron w necie...
    Może mi coś lekkiego , zwinnego w rozsądnej cenie polećcie ...

:-)pozdrawiam

Załączniki:

2. aniamacek

aniamacek Fanka BB :)

wiesz,ja też dlugo szukałam ale kupiłam sobie spacerówke x-landera i jestem przeszczęśliwa bo nie dość,że w miarę lekka to i jeszcze bosko się prowadzi. Słyszałam różne opinie na ten temat no ale mi się bardzo , bardzo podoba :))

3. reklama
  4. Framama

Framama A teraz SERCA mam dwa!

ja tak jak Ania Macek :) polecam x-landera. ja na run i jest super ,prowadzi się jedną reką

5. ja zamierzam kupić zoopera waltza, hula podoba się mężowi :-)

6. karolina198626

karolina198626 Zaciekawiona BB

a mi tam się podoba espiro magic mały poręczny tylko cena 429 w TUP TUP

7. miranda

miranda Fanka BB :)

8. patrycja24berlin

patrycja24berlin Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

A ja polecam Chicco Lite way-skladany jak parasolka,bardzo fajnie sie go prowadzi...rozkladany do pozycji lezacej...Przez caly czas uzytkowania ani razu mnie nie zawiodl... :-)

9. DomiK

DomiK Fanka BB :)

Ja też mam X-landera i jak najbardziej POLECAM!

10. reklama
  11. myszor78

myszor78 Fanka BB :)

Maclaren...pierwsza klasa w każdym szczególe, powala mega rozkładana budka...i rozkładane oparcie do leżenia, ale w rozsądnej cenie to nie jest.

12. Crazy Girl

Crazy Girl Fanka BB :)

X-lander jak najbardziej :) Bardzo lekko się prowadzi po ulicach i po wertepach ;) i jest bardzo wygodny dla dziecka! Trzeba tylko liczyć się z tym że duży jest po złożeniu według mnie. Ja muszę ściągać wszystkie kółko za każdym razem :/ to tylko jedna wada tego wózka. Nowsze wersje mają "przedłużony" daszek (i nie tylko)co jest bardzo przydatne podczas słonecznych lub wietrznych dni.

Poleć forum