reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobry żłobek we Wrocławiu_szukam

Dowiedziałam się że z ARKADII na Bielanach mamy sa zadowolone, ale dalej nic nie wiem więcej o CHABERKU :-(
 
reklama
Dziękuję za opinię na temat Akademii Kochana Niania.Zainteresowanych zapraszam na stronę galerii naszego fotografa do działu kochana niania-adres : http://picasaweb.google.com/Kanonick/KochanaNiania


Naszą Akademię tworzyć będzie malutka grupka dzieci(około10)także mieszkanie o powierzchni 75metrów,w tym 3 pokoi w zupełności wystarcza.Pozostały 3 miejsca.Jeżeli pragną Państwo zapoznać się z Naszą ofertą zapraszam na stronę Twój skarb pod dobrą opieką - Akademia Kochana Niania - Dominika Budzyńska
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję za opinię na temat Akademii Kochana Niania.Zainteresowanych zapraszam na stronę galerii naszego fotografa do działu kochana niania-adres :

http://picasaweb.google.com/Kanonick/KochanaNiania

Jeżeli chodzi o wielkość lokalu,to pragnę sprostować.Naszą Akademię tworzyć będzie malutka grupka dzieci(około10)także mieszkanie o powierzchni 75metrów,w tym 3 pokoi w zupełności wystarcza.Pozostały 3 miejsca.Jeżeli pragną Państwo zapoznać się z Naszą ofertą zapraszam na stronę Twój skarb pod dobrą opieką - Akademia Kochana Niania - Dominika Budzyńska
 
Ostatnia edycja:
bardzo się cieszę Agape, że odpowiedziałaś i dziękuję :)
bo to dla każdej mamy trudna decyzja
a nigdzie nie mogłam znaleźć opinii na temat pryw żlobków
nie dodałam tego w pierwszym poście może wyraźnie ale Pani Dominika to wg mnie ogromny atut KOCHANEJ NIANI
 
Ostatnia edycja:
Cześć - napiszcie coś więcej na temat rekrutacji do Promyka, bardzo mi zależy - jak się zapisać, czy tak jak do innych żłobków poprostu karte się wypełnia, czy można się zapisac w dowolnym czasie (przez cały rok?).

Z góry wielkie dzięki!!!
Aga
 
w Promyku okres oczekiwania jest 2,5 roku :-( - my jesteśmy zapisani na 2010 rok :-( - tylko na rok nam starczy Promyk ( jak dla mnie to i tak dużo - mój synek jest 2/ tydzień rehabilitowany)
 
Witam, napisałam już info w innym temacie - we wrześniu otwieram piękny klub malucha dla dzieci od 1-4 lat. Lokalizacja klubiku znajduje sie na krzykach w willi z pięknym ogródkiem i dużym tarasem. W połowie sierpnia ruszy strona internetowa na której będą dostępne wszystkie informacje.
Pozdrawiam serdecznie
Zaczarowana kraina
 
reklama
Witam, napisałam już info w innym temacie - we wrześniu otwieram piękny klub malucha dla dzieci od 1-4 lat. Lokalizacja klubiku znajduje sie na krzykach w willi z pięknym ogródkiem i dużym tarasem. W połowie sierpnia ruszy strona internetowa na której będą dostępne wszystkie informacje.
Pozdrawiam serdecznie
Zaczarowana kraina
Witam:)
jestem zainteresowana zaczarowana niania i chcialabym ustalic wiecej szczegółów co do tej placowki.Mam osiemnastomiesiecznego syna, ktorego niestety jestem zmuszona oddac do zlobka.bardzo prosze o kontak tel, albo adres strony, gdzie mozna zasiegnac jezyka co do przedmiotu sprawy.
Pozdrawiam Dorota, ,mama Maksa:)
 
Do góry