reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobry żłobek we Wrocławiu_szukam

reklama
Witam cieplutko :-)
Jeśli chodzi o prywatne żłobki, czy Kluby Maluszka- we Wrocławiu
jest ich naprawdę wiele a zapotrzebowanie ogromne.
Od października rusza na Żernikach [ we Wrocławiu, za Nowym Dworem] Całodobowy Klub Maluszka " Smerfny Raj"
:-):-):-)
Oprócz opieki 5dni w tygodniu w godz. 6:30-18:00, z możliwością przedłużenia za dodatkową opłatą,
oferujemy również " Nianię na wezwanie"- całodobowo.
Jeśli nagle wyskoczy Wam ważna sprawa, a nie macie z kim zostawić Swojego Maluszka- zadzwońcie i przywieźcie Swoją pociechę do Nas.
Zainteresowanym udzielę dokładniejszych informacji o warunkach, kosztach i opiekunach.
Pozdrawiam cieplutko.
" Smerfny Raj"
:-)
 
z najnowszym informacji:
żłobek Niania dla Trojga juz nie działa
byłam w Chaberku z synkiem trzy razy i nie podoba mi sie
 
Witam !
Kochane Mamy , moze wiecie cos o prywatnym zlobku na terenie Starego Miasta ??
Moja coreczka ma juz 13 miesiecy i zaczyna wlasnie chodzic. Podjelismy z mezem decyzje, ze dobrze by jej zrobilo kilka godzin dziennie z innymi dziecmi i ja przy okazji moglabym wrocic do pracy choc na pol etatu...
Bardzo porpsze o jakies info .
Pozdrawiam wszystkie wroclawskie Mamy :))
 
Trembella, ja niestety nie mam żadnego rozeznania na Starym Mieście, nie rozglądałam się w tamtej okolicy :no:
 
Zapraszam do naszego Żłobka i Przedszkola we Wrocławiu ,
mamy 4 grupy wiekowe od 12 m-ca do 5 lat.
Akademia "Bajkowa Dolina"
wcześniej mieliśmy nazwę Bajkolandia lecz postanowiliśmy ją zmienić ze wzglądu na istniejące juz o takiej nazwie przedszkole o czym nie wiedzieliśmy.
Nasza nazwa jeszcze nie uległa całkowitej zmianie ale juz wkrótce :)
nasza stronka :
www.bajkolandia.net.pl
Pozdrawiam wszystkie Słoneczka.
 
Zapraszam do naszego
Żłobka i Przedszkola we Wrocławiu ,
w dwóch placówkach mamy 4 grupy wiekowe od 12 m-ca do 5 lat.
Akademia "Bajkowa Dolina"
ul. Skarbka 3
oraz ul. Petrażyckiego 25
- Działamy juz 1.06.2007r. nasza wcześniejsza nazwa to Bajkolandia , postanowiliśmy ją zmienić ze wzglądu na istniejące juz o takiej nazwie przedszkole o czym nie wiedzieliśmy.
Nasza nazwa jeszcze nie uległa całkowitej zmianie ale juz wkrótce :)
nasza stronka :
www.bajkolandia.net.pl
Pozdrawiamy wszystkie Słoneczka.
 
reklama
Witam serdecznie.
Zapraszamy maluszki do nowo otwartego żłobko-przedszkola w Centrum Edukacji i Twórczego Rozwoju TALENT na Karłowicach przy ul.Boya-Żeleńskiego 35.
Mamy jeszcze wolne miejsca. Prowadzimy również wiele zajęć dodatkowych dla dzieci od 4 m-cy do 14 lat.
ZAPRASZAMY :-)
Witamy w - Centrum Edukacji Talent
 
Do góry