reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobry żłobek we Wrocławiu_szukam

Witam. Jestem poczatkujaca "mamusia" na tym forum. Na watek o złobkach trafilam w innym miejscu ale poniewaz widze ze jest z tym problem pisze i tutaj. Polecam dla mam ze śródmieścia i okolic.
Zapisaliśmy synka do małej niewidocznej z zewnatrz placowki o nazwie Akademia Postaw Twórczych znajdującej sie na Reja 96 na nowym osiedlu. 10 dzieci, 2 panie.
Lokal mieszkalny przystosowany dla maluchow w fajny i wesoly sposob.
Nasz synek ma 2 i pol roku i bardzo chetnie tam chodzi mimo iz w grupie sa mlodzsze dzieci. Wiem, ze od wrzesnia otwieraja grupe dla takich najmniejszych urwisków ponizej 12m.z
My jestesmy zadowoleni wiec polecamy

No i cena konkurencyjna w porownaniu z innymi podobnymi miejscami w tej okolicy.
 
reklama
eve ja dzownilam do zlobka (dostalismy sie na Hoene Wronskiego) i powiedzieli mi ze musze zadzwonic 3 dni przed terminem jak chce przyjsc podpisac umowe zeby nie bylo kolejek i spokojnie sobie zalatwic.. wiec po 12 sierpnia bede to zalatwiac - wtedy jade do Wroc (jak sie dostalismy to pani powiedziala ze w sieprniu bedzie sie wszystko z tymi umowami wlasnie zalatwiac) takze zadzown do zlobka, do ktorego sie dostala corcia i tam sie dowiesz wszystkiego :D
 
Zapraszam wszystkich do Klubu Wagnera 7, który znajduje się na osiedlu Cztery Pory Roku przy ul. Wagnera 7/1. Bogato wyposażony, z monitoringiem dostępnym dla rodziców przez internet. Zapraszamy, są jeszcze wolne miejsca. www.wagnera7.pl
 
Witam; wszystkich rodziców zapraszam od 1 listopada do nowo otwartego Klubu Maluszka dla dzieci w wieku żłobkowym. Klub mieścić się będzie w dzielnicy Krzyki w nowo wybudowanym domku jednorodzinnym o powierzchni 140m kw.
Dla zainteresowanych kontakt do mnie 511-198-449
 
Ciepła,rodzinna,domowa atmosfera,profesjonalna opieka,zabawa połączona z nauką i zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych pedagogów to tylko kilka naszych atutów. Nasz Klub odwiedzilo już wiele Dzieci w wieku od 5 miesiąca życia aż do 5 lat.Cieszymy się dobrą opinią zarówno u naszych Podopiecznych,jak i u Ich Rodziców.Obecnie dysponujemy kilkoma wolnymi miejscami, z prawdziwą przyjemnością zaopiekujemy sie i Państwa Skarbem.

z poważaniem Aleksandra Adamczyk
tel 0602630013

www.olinkowy-ogrodek.pl


gg10316904
 
Witam wszystkich rodziców- otwieramy Klub Maluszka" Meliska" w nowo wybudowanym domku jednorodzinnym na 140 m kw- specjalnie przystosowanym dla naszych pociech , w dzielnicy Krzyki , a dokładnie w obrębie Książe Małe. Klub będzie funkcjonował na podobnych zasadach jak żłobek dla dzieci; tj. grupa max siedmioosobowa, specjalnie przygotowywane posiłki domowe/ 5 posiłków/ lub posiłki przynoszone przez rodziców- według uznania, opieka zaprzyjaźnionego pediatry, gry, zabawy, bezstresowe wychowanie i wiele innych atrakcji....:-) Chętnym rodzicom zostawiam kontakt 511 198 449 Marzena B
 
Witam wszystkich :)

Będę wdzięczna za jakieś opinie na temat kilku żłobków we Wrocławiu. Szczególnie interesują mnie
państwowy na Zemskiej
Klub malucha na Rogowskiej
Bajkolandia na Skarbka
Smartstart na Połabian

Na pewno wiele innych mam też chętnie się czegoś dowie.
 
reklama
Witam wszystkie mamy maluchów :)

Co do żłobków czy przedszkoli z wroclawia to jest nowo otwarty zlobek na Grabiszynskiej 337E i od dzis sa dni otwarte, mozna przyjsc i poogladac :)
Budynek jest duzy, ladnie urzadzony i przestronny, wolnostojacy i ogrodzony z parkingiem dla rodziców.
Miejsce dla dzieciakow od 0,5roku-5lat.
Jesli chcesz wiedziec wiecej zajrzyj na strone www.kukuryku.edu.pl
Pozdrawiam serdecznie
 
Ostatnia edycja:
Do góry