reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dodatki - biżuteria, buty, torebki

Wiolcia_6

Grudniówka 2010 :)
Dołączył(a)
3 Kwiecień 2010
Postów
4 378
Miasto
Małopolska
Jak dobrać do siebie dodatki? Gdzie kupić ciekawą biżuterię? A może macie propozycję jak można zrobić kolczyki czy naszyjnik? Jakie buty wam sie podobają i do jakiej kreacji je zakładacie? A może macie jakiś strój, do którego nie umiecie dobrać dodatków?
Temat rzeka;-) Piszcie dziewczyny bo jest o czym:tak:
 
reklama
Wiolcia całus dla Ciebie.Ach kolczyki...i Korale..Uwielbiam!!!! Sama robie kolczyki. Nawet najbardzij ponury strój można ożywić dodatkami a ta sama kieccka może być "ró zna" w zależności od dodatków.
 
ja to chyba kobietą siebie nazwać nie mogę....z dodatków to tylko pasek zwykły czarny, kolczyki zwykłe kólki czarne w uszach i nad wargą, torebki to mam tylko 2, ale za to butów ma trochę!!! Ale raczej sportowe: moje ulubione szare, skórzane trampki, pasują do jeansów i do spodenek latem ;p No i oczywiście nieśmiertelne baletki, które pasują chyba do wszystkiego! Zwykłe czarne baletki. No i zgadzam się z Bodzinką dodatki ożywią i zmienią każdą kreację.
 
Bodzinka, przyłączam się do prośby Eleny :) Wstaw jakieś zdjęcia :)

Ja z dodatków uwielbiam kolczyki i torebki. Kolczyki koniecznie długie - inaczej nie widać ich spod włosów ;)
Torebki fajne kiedyś znalazłam tu na forum - ręczna robota: https://picasaweb.google.com/kolorynka/TorbyTorebkiTorebeczki02#
A z kolczyków strasznie mi się podobają duże kółka (takie sfalowane lekko) firmy Kokobi - ale tak już drugi rok ta moja miłość do tych kolczyków trwa i jeszcze się nie zdecydowałam na kupno ;) Kiedyś tylko koleżance je kupiłam na prezent - na żywo są jeszcze ładniejsze :)

A w ogóle to można tu wklejać linki? Chyba można, no bo jak inaczej pokazać, o czym się mówi :)
 
Te torebki, to mi się z Wylęgarnią kojarzą....
Temat rzeka, faktycznie;-) Cóż, ja nie popiszę się oryginalnością, bo też uwielbiam kolczyki (posiadam 86 par :szok:, używam ze 40), część zrobiłam nawet sama :-), mam kilka fajnych egzemplarzy z wylęgarni, zwłaszcza zielone witrażowe, tzn jeden, bo drugi zgubiłam na baletach w Szczecinie, nad czym ubolewam:-(
...torebki, to już raczej uzależnienie. W sumie nie mam ich gdzie trzymać, tzn, gdyby doszła kolejna, bo zajmują bieliźniany kosz wiklinowy i 2 gigantyczne pudła...Części bym się mogła pozbyć, bo już mi się nie podobają, zostawiłabym sobie z 10 ulubionych, ale nie mogę się zebrać, żeby je wystawić na all.

Z doborem dodatków akurat nie mam problemu, jestem minimalistką, zazwyczaj ograniczam się do kolczyków, zwłaszcza jak są duże. A że noszę się na czarno, jeden kolorowy bądź srebrny dodatek wystarczy (wg mnie). Ewentualnie dodatkowo pasująca apaszka/szal, zależy od okazji. Pierścionków i bransoletek na co dzień nie noszę, bo pracuję w rękawiczkach.
Zgadzam się z Bodzią - wystarczy mała czarna i przy pomocy dodatków można z niej wyczarować 5 strojów na różne okazje, tak, że facet nie zorientuje się, że to ta sama kiecka :-D
 
Fajna ta Wylęgarnia :) Nie słyszałam o tym.
Cristal, co będziesz wrzucać na Allegro. Zrób zdjęcie i pokaż koleżankom z forum - ja już mówię, że na pewno coś od Ciebie odkupię ;)
 
Pomyślę;-)
Co do torebek, to mam ze 3 takie, które miałam w ręku może 2 razy. I takie które "katuję" non stop - tych nie oddam:-)
 
Zamówiłam właśnie jedną torebkę z tego linka, który wrzuciłam :) No i zobaczymy. Na razie na prezent, ale dla siebie też mam kilka upatrzonych, więc w razie czego po świętach zrobię napad na bank ;)
 
reklama
Do góry