reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dodatki - biżuteria, buty, torebki

Elena moja przyjaciółka ma małą stópkę i każde buty są za szerokie i właśnie stosuje sylikonowe wkładki. Gdybym jej nie znała to pewnie bym nawet nie wiedziała o czymś takim.
PS Fajne buciki :-)
 
reklama
Elena - ja też polecam wkładki silikonowe, albo - jeśli wychodzi Ci pięta, takie naklejane od wew. poduszeczki-zapiętki zamszowe. Ja je stosuję w butach o pół nr za dużych, też z odkrytymi palcami, i sprawdzają się super. Moja siostra też takie nosi :tak:.
 
ooooo mam was!

hehe ale fajowe tematy:) w kwestii wszelkich zboczeń i uzależnień to ja uwielbiam buuuuuuuuuuuuuuuuuuuty wszelakie. Kocham szpilki, koturny, balerinki, sandałki ehhhhh Niestety nie znoszę butów byle jakich tylko koniecznie ze skóry. Jeśli chodzi o szpileczki to moim ideałem są szpilki z zary (ta linia, ten profil...), aldo, czy venezia, mam też kilka par oryginalnych włoskich szpileczek kupionych oczywiście na mega wyprzedaży:)
kolejną moją miłością są perfumy, ale to chyba nie ten wątek...

biżuterię też lubię, ale tak jak cristal z umiarem. Nie lubię połączenia dużych kolczyków z dużym naszyjnikiem. Albo jedno, albo drugie ewentualnie delikatne kolczyki i coś delikatnego na szyję. Uwielbiam srebro i białe złoto.
ewa dzięki za linka do tych torebek. Bardzo mi się podobają! koniecznie muszę złowić jakąś sztukę:) co do tych pasków to mi osobiście średnio się podobają...
elena ja też mam jedne buty (boskie z resztą), które mi klapią jak idę w nich szybciej:/// strasznie to upierdliwe i buty mimo, że cudne praktycznie cały czas stoją w szafie...próbowałam tych wkładek silikonowych i nic nie dało. Doszłam do tego, że one maja zbyt płytką piętę...dodam, że buty zakupiłam w gino rossi i jak mierzyłam na miejscu wydawały się ok, ale przy szybszym kroku można sobie nogi połamać tym bardziej, że obcas ma wysokość 12 cm
 
oooo i jestem w raju!!! :)

Biżuterię uwielbiam w konkretnych wydaniach. Jestem zakochana w Pandorze :) Z torebek to polecam moje odkrycie -> Pola la Studio. Autorskie torebki, czasem drogie, ale kurcze.... są cudne.

Z butów to lubiłam Venezie, ale się obraziłam po tym jak baletki za 199zł starczyły mi na 1 sezon. Dramat!
 
Słuchajcie, zostało mi kilka tunik z czasów ciąży i parę szerokich sukienek. Mogłabym je nosić teraz, ale nie chcę się rozwiewać na wietrze na balonik, więc przewiązałabym je jakimś szerszym paskiem. Znacie jakieś fajne paski do tunik? Bo na Allegro najwięcej jest takich: Prosty pasek NA GUMIE DD na zatrzask wiele kolorow (1590414456) - Aukcje internetowe Allegro ale średnio mi się podobają. Ta gumka taka jakaś niefajna...

ja ostatnio natknęłam się na coś takiego: Szeroki satynowy pas - czarny - sklep internetowy Novamoda
wiadomo że nie do wszystkiego pasuje, ale zamierzam kupić i sprawdzić :D
w ogole polecam sklep Novamoda, co prawda ja kupowałam na miejscu w Poznaniu, ale świetne rzeczy mają! na czasie i nie za drogie :)

dziewczyny a polecacie jakieś wygodne szpilki? bo albo ja na takie nie trafiłam albo wszystkie są niewygodne :p wiadomo, chciałabym lobotinki, ale to nie ta półka jak dla mnie ;)
 
Fajny ten pas, ale trochę za elegancki...
A "wygodne szpilki" jak dla mnie to oksymoron ;) Na szczęście mam Męża niewiele wyższego ode mnie i "przymusowo" chodzę w dość niskich butach - nie muszę się katować szpilkami :)
 
reklama
Dla mnie podoba się ten pas. Lubię elegancję.
Laluna w takich przypadkach składa sie reklamację. Dla mnie oddali kiedys pieniądze za botki. Fajne były: białe, długie czuby, wiązane z przodu (z boku zamek), na szpilce. Odpadł obcas.

słuchajcie 16-07 idę na wesele. Planuję założyć małą czarną i klapeczki na szpilce, ale nie wiem co na górę, bo jednak chcę ukryć brzuch. To musi być coś delikatnego, bo sukienka taka jest.
 
Ostatnia edycja:
Do góry