reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dodatkowa Praca

reklama
Witajcie
Chciałam Wam zaproponować pracę dodatkową ... jest to praca totalnie bezstresowa, w dogodnych godzinach z wybranymi przez was ludźmi - "posada" dystrybutora kosmetyków firmy FM GROUP...
Zalety współpracy:
- pracujesz kiedy chcesz i ile chcesz, to od Ciebie zależy Twój zysk
- kupujesz kosmetyki i inne oferowane rzeczy taniej dla siebie
- nabywasz prawo ich odsprzedaży; czyli spotykając się ze znajomymi pokazujesz im katalog, próbki, oni często widzą te produkty w Twoim domu itd..
- wysoka marża z od sprzedaży to aż 43% czystego zysku dla Ciebie jeśli odsprzedajesz w cenie katalogowej (np. na jednych perfumach klasycznych to aż 10zł) i to są pieniążki od razu w Twojej ręce
- produkty nie są drogie, a doskonałej jakości i zużywają się więc zadowoleni klienci wrócą J
- zbierając punkty za każdy zakup możesz uzyskać dodatkowe rabaty i zarobić jeszcze więcej (np. jak uzbierasz 300 pkt w miesiącu to masz 3 % rabatu itd.)
- możesz wprowadzać do firmy innych znajomych i tworzyć swoje "drzewko współpracy" i wtedy z ich sprzedaży także będziesz korzystać ponieważ każdy ich punkt będzie Twoim punktem –tracisz klienta bezpośredniego, ale zyskujesz dodatkowe punkty i możliwośc rozwoju struktury...
- jasne i konkretne szczeble kariery i dodatkowych rabatów znajdziesz w planie marketingowym.
Na początek należy zakupić starter. Są dwa do wyboru - mały starter za 30 zł( w nim dostaniesz 20 próbek najczęściej sprzedawanych perfum, katalogi, plan marketingowy, cennik, itp.) i starter za 135zł ale tam jest już 160 próbek perfum czyli wszystkie dostępne no i ta reszta jak wyżej. Jest to inwestycja, która mi osobiście zwróciła się po 2 pierwszych zamówieniach. Jak się wybieracie do nowej pracy, też inwestujecie w siebie – fryzjer, nowa bluzka itp… Sprawdziłam na sobie dlatego zachęcam.

Dodatkowo pracuje jako przedstawiciel firmy Betterware. Są to inne produkty niż w FM, dlatego świetnie się uzupełniają – produkty dla domu itp. Tutaj też mogę pomóc i poradzić. Jak się zdecydujesz pomogę przy zapisie i wyśle Ci za darmo katalog. Tutaj też można tworzyć swoją grupę.
Chętnie odpowiem na wszystkie pytania!!! Piszcie beatka-lucky@o2.pl lub na gg 5889243.
Jak mam lenia i brak czasu nie zamawiam, bo nie ma takiego obowiązku. Jak się ładnie postaram i noszę katalogi w torebce, pokazuję znajomym przy różnych okazjach to całkiem fajne kieszonkowe, a nawet poratowanie domowego budżetu wychodzi. Ludzie już pamiętają, co można u mnie zamówić i czasem nawet sami upominają się o katalogi.
 
witajcie dziewczyny mam dla was propozycje moze ktoras z was zechcialaby zostac konsultantka oriflame.
Duzo osob mowi ze juz wiele ogloszen na ten temat ale na tym praca polega aby szukac nowych ludzi ktorzy zechcieliby zostac konsultantkami lub konsultantami w Oriflame..UWIERZCIE MI ZAJMUJE SIE TYM 4 LATA ODKAD JESTEM W IRLANDII I NAPRAWDE NIE ZALUJE I SPRAWIA MI TO OGROMNA PRZYJEMNOSC A PO ZA TYM MAM Z TEGO KOSMETYKI I PIENIAZKI.
TA PRACA JEST DOBRA DLA TAKICH WLASNIE KTORE SIEDZA W DOMKU I CHCIALYBY DOROBIC SOBIE PARE GROSZY.
CO ZYSKUJECIE:
WPISOWE ZA DARMO
PIERWSZE DARMOWE KATALOGI
PROWIZJA OD 23-35%
PRODUKTY DEMO TANSZE TYLKO DLA NAS CO KATALOG.
PROGRAM WELCOME W KTORYM JEST DO ZDOBYCIA DLA NOWYCH KONSULTANTOW AZ TRZY FANTASTYCZNE PREZENTY W TYM ZIELONY KUFEREK ORIFLAME KTORY JEST WART PONAD 40E.
PO ZA TYM WIELE KONKURSOW PROMOCJI DLA NAS TYLKO I WYLACZNIE.
ZAPISUJAC SIE DO ORIFLAME ZARABIAC MOZESZ NA DWA SPOSOBY SPRZEDAJAC KLIENTKA KOSMETYKI LUB TEZ SAMA BUDUJAC GRUPE OCZYWISCIE MOZESZ ROBIC DWIE CZYNNOSCI NA RAZ TYM LEPIEJ DLA CIEBIE, DLA OSOB CHCACYCH SZUKAC NOWYCH KLIENTOW TAKZE CZESTO SA NAGRODY TO JEST MOTYWUJACE I NAPRAWDE FAJNE.
CZEGO NIE ZARYZYKOWAC NIE SPROBOWAC NIE PONOSISZ ZADNYCH KOSZTOW UKRYTYCH CZY TO NIE FAJNIE MIEC DODATKOWE PIENIAZKI DLA SIEBIE?
CO ROKU JAKAS WIEKSZA NAGRODA DO WYGRANIA
PACZKI PRZYCHODZA PROSTO DO DOMKU NIE MUSIMY NIGDZIE CHODZIC PO NIE.
OCZYWISCIE CO WAZNE : KAZDA NOWA OSOBA KTORA ZAPISZE SIE U MNIE I MA UKONCZONE 18LAT OTRZYMA PREZENTY POWITALNE W POSTACI KOSMETYKOW BIZUTERII ITP . JESTEM OSOBA KTORA JEST ODPOWIEDZIALNA ZA SWOJA GRUPE I JAK TYLKO MOGE NAJLEPIEJ POMAGAM MOIM KONSULTANTKA...
WIECEJ INFO UDZIELAM NA EMAIL: margaritkaa21@wp.pl lub gg.6883231
Przemyslcie to bo naprawde warto ja mieszkam w malutki miescie i pomimo ze jeszcze jest dwie konsultantki to radze sobie bardzo dobrze i oby bylo lepiej .
CZEKAM NA CHETNE OSOBY MOGA TO BYC TAKZE MEZCZYZNI ORIFLAME JEST DLA KAZDEGO, UWIERZCIE MI UZYWAJAC KOSMETYKOW 4 LATA MOGE POWIEDZIEC ZE SA NAPRAWDE DOBRE.
 
Do góry