reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dodatkowe kilogramy - jak tam u Was dziewczyny?

mi tak koleżanka nagadała o hemoroidach i innych dolegliwościach, że staram się bardzo zdrowo odżywiać, tzn błonnik, dużo błonnika...i naprawdę widzę efekty, bo w ogóle nie mam żadnych zaparć. nawet się przekonałam do owsianki....
no i regularnie tą wagę kontroluję, choć nie powiem, jakby mi ktoś przed nosem postawił słoik nutelli to zjadłabym do ostatniej łyżeczki:)
Potwierdzam, też codziennie błonnik zjadam, albo płatki owsiane i nie mam zaparć póki co.

ja jestem w 19t i mam +6kg do wagi :/ po kazdym miesiacu mam 2kg wiecej :/ zaczyna mnie to przerazac :/ i nie jem duzo slodyczy w sumie to prawie wcale, staram sie zdrowo jesc :/
Oj, to ta jak ja. +6... To nic. Będziemy się odchudzać potem, trudno.
 
reklama
no u mnie sie zaczyna, wlasnie przez dwa tyg przytylam 2 kg, wiec waga idzie idzie w gore, w poprzedniej ciazy identycznie na tym etapie, czyli pewnie mniej wicej bede tak samo tyła, bo ide łeb w łeb :D
 
U mnie 18 tydzień (dokładnie 17t5d) i już +5 kg!
Czuję, że mogę pobić swój rekord - w pierwszej ciąży +18 kg, w drugiej +20kg :szok:

Do tej pory udawało mi się wrócić do wagi sprzed ciąży ale tym razem jestem o 6 lat starsza i czuję, że lekko nie będzie... co oczywiście nie pozbawia mnie apetytu :-p
 
19 tydzień - 4 kg na plusie. W pierwszej ciazy na tym etapie mialam wiecej na plusie, ale startowalam z troche nizszej wagi, zostalo mi po ciazy jakies 3 kg ktorych za nic nie moglam zrzucic :( ogolnie w pierwszej ciazy przytylam 19 kg, teraz mam nadzieje, ze bedzie mniej....
 
reklama
Do góry