reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dodatkowe kilogramy - jak tam u Was dziewczyny?

reklama
Malinka nie przejmuj się jeśli jesz normalnie (nie stosujesz restrykcyjnej diety- a nie polecam, bo się łysa staniesz i energi zero, do tego mdlenia i takie tam- przerabiałam przy pierwszej) to nic się nie dzieje. Ja do wagi z przed ciąży po tygodniu wróciłam, a teraz od wyjściowej mam -3 kg prawie :tak: Mąż mi mówi, że jeszcze z kilo i rozwód bo za chuda mu jestem.
 
hej,
widze ze ladnie z wagi spadamy. Ja wazylam sie jeszcze w tamtym tygodniu, i zostalo mi 1.5kg ci mnie bardxo cieszy bo z pierwszej ciąży zostalo mi 10 kg do zrzucenia jeszcze. a to juz 2.5roku jak urodzilam.
 
Dreamgirl czyli zdobyliśmy obie pierwsze miejsce w tyciu w ciąży:tak:
wynik plus 24 kg,mam nadzieję że teraz obie najwięcej zgubimy kg
 
reklama
Do góry