reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dodatkowe kilogramy - jak tam u Was dziewczyny?

Dream ooo ładnie Ci zeszlo :)

Ja to już chyba nie liczę na cud i będę musiała ostro dietowac, bo zostało mi 8 kg i za nic nie chce ani grama zejsc
 
reklama
Dream super waga poleciala :)

Mi zostało 5 kg ciazowych, chcoiaz ciezko to idzie. Byl taki tydzien co waga stala w miejscu, w sumie nie wiem czemu. Teraz na szczescie powolutku, ale spada.
 
Nie wiem czy moja waga nadal jest zepsuta, ale widać, że chudnę. Co prawda zjechałam póki co -6, więc jeszcze 4 zostały, ale coś powoli to idzie... :baffled:

Dream, no super zjeżdżasz! :tak:
 
Dreamgirl,jak to jest praktycznie z dnia na dzień lżejszym o 13 kg?:) To musi być super miłe dla nóg i w ogóle:)
Heh, super jest, ale jeszcze sporo do zrzucenia...

Dreamgirl czyli zdobyliśmy obie pierwsze miejsce w tyciu w ciąży:tak:
wynik plus 24 kg,mam nadzieję że teraz obie najwięcej zgubimy kg
No ba! Teraz będziemy super łaski!!!

Hola hola dziewczynki, na podium to moze jeszcze stanę ja! 39t6d i moja waga +23,5! Gonie was!!
Nie ma bata, jutro urodzisz i już więcej nie utyjesz!!!!
 
Heh, super jest, ale jeszcze sporo do zrzucenia...


No ba! Teraz będziemy super łaski!!!


Nie ma bata, jutro urodzisz i już więcej nie utyjesz!!!!

Jestem w stanie zrezygnować z pierwszego miejsca na podium! Kochana ja juz czekam na ten poród jak na zbawienie!!!! Nie straszne mi bóle i skurcze! Ja juz chce wypychać to dziecko!! Bo jak dalej tak będę siedzieć i tyć to syn będzie miał z 5 kg!
 
Ja jak wychodziłam ze szpitala wczoraj miałam się zważyć , ale zapomniałam. W domu jest waga, która jest zepsuta od jakiegoś czasu, a tak bardzo chcę się zważyć no :zawstydzona/y:
 
reklama
Oooo udało się wagę naprawić i wieści są w miarę ok, od porodu czyli od 16ego spadło mi 9 kg i zostało 7, nie ma co marudzić, z dnia na dzień widzę, że brzuszek coraz mniejszy, opuchnięta na twarzy, rękach i nogach również nie jestem już, jest git :-)
 
Do góry