reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dodatkowe kilogramy - jak tam u Was dziewczyny?

Bilans taki:
+10kg na koniec ciąży
-5kg tydzień po porodzie
-5kg do zrzucenia chociaż fajnie jakbym jeszcze ze 2/3kg zrzuciła
Teraz waga stoi w miejscu, jem jak opętana ale zdrowo il lekko wiec powinno powolutku ruszyć mały tez dużo je wiec szansa jest. Samego brzuszka już prawie nie widać . W bikini bym jeszcze nie paradowała ale ciuchy sprzed ciąży super pasują w tym jeansy róż 34
 
reklama
A u mnie waga dalej w miejscu stoi już ponad tydzień. Na szczęście w spodnie sprzed ciąży się mieszczę:-). Tylko brzuch jeszcze taki sflaczały jakby.
 
No u mnie po tygodniu -11, zostało 5 kg i również na brzusiu żadnych rozstępów i smaruję go jeszcze Palmersem, wykorzystam do końca i chyba wrócę do serum ujędrniającego. Jak się myję i patrze na brzuch to tak mi trochę szkoda, że taki pyci pyci został, tak jakby ktoś część mnie zabrał :-p
 
reklama
Ja zapomniałam się dziś zwazyc :p jutro muszę :-)

Mam pytanie do tych które są po cesarce... Czy nad blizna też macie falde? W dodatku wyczuwam pod nią od samego początku kilka zgrubien, kul w sumie na całej długości. Brzuch przy dotyku też nadal boli od pępka w dół...
 
Do góry