reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dodatkowe kilogramy - jak tam u Was dziewczyny?

reklama
Ja polecam leginsy, ja na bank będę ich używać, bo spodni takich normalnych mam chyba tylko dwie pary. Do leginsów nigdy nie byłam przekonana, ale jak ćwiczyłam, efekty się zaczęły pojawiać mąż mnie przekonał do ich noszenia i mi się spodobały, pomijając oczywiście te cienkie czy błyszczące czy w jakąś panterkę :-p
 
krewetka daj spokój, idź i kup nowe spodnie :tak:

e to ja wiem ale nawet nie chce wiedzieć jaki rozmiar musialabym kupić:no:

Ja polecam leginsy, ja na bank będę ich używać, bo spodni takich normalnych mam chyba tylko dwie pary. Do leginsów nigdy nie byłam przekonana, ale jak ćwiczyłam, efekty się zaczęły pojawiać mąż mnie przekonał do ich noszenia i mi się spodobały, pomijając oczywiście te cienkie czy błyszczące czy w jakąś panterkę :-p

ale na mrozy sie u mnie nie sprawdzają, jest mi w nich za zimno
 
Ja przeżyłam wczoraj szok.
Weszłam sobie wieczorkiem na wagę i co ja paczę :szok: Z wagi 60 kg w ciąży zostało mi 57,6 kg. Pierwsza myśl: *****, jak to możliwe, skoro dziecko 2600g... :szok: Zaczęłam ryczeć załamana... Wydawało mi się, że -5 to absolutne minimum na starcie... :baffled:

I co się okazało, że waga się popsuła, bo M też pokazuje 4kg więcej, a raczej nic mu nie przybyło... :zawstydzona/y: Ale teraz nie wiem ile ważę, bo brzuch normalnie jak w 6stym m-cu mam... :baffled:
 
idzie zima a wszystkie spodnie za ciasne w biodrach:eek: załamałam sie, chyba bede siedzieć w domu......


Tak na pocieszenie to nie Ty jedna. Poki co chodze w ciazowych, ale wczoraj jak szlam to juz mi z tylka spadaja i w sumie nie wiem wczym bede chodzila, bo ciazowe juz za duze, a do tych sprzed ciazy to na razie sie nie wbije :(
 
Na mnie spodnie sprzed ciązy zaczynają wisieć, już dawno osiągnełam wagę a nawet mniejsza mam. I czuje, że anemie mam jak stąd do Tatr. Biała jak ściana (wczoraj położna stwierdziła) i poty nocne i ciągle mi zimno. Ale co się dziwić jak ja na bułkach z masłem i rosole jade, no i biszkopty.
 
reklama
Do góry