reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dodatni wynik BTHCG i miesiączka

Malinowysok

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Październik 2020
Postów
1 488
Cześć,

Od dłuższego czasu przyglądam się forum i jestem w sytuacji w której sama chciałabym Was prosić o poradę lub potrzymanie na duchu.

28 dniu cyklu zrobiłam test z moczu, wyszła bardzo jasna kreska (nawet myślałam, że mam zwidy ;). Tego samego dnia poszłam na badanie z krwi i wynik 18,7. Nieśmiało się ucieszyliśmy i postanowiłam, że powtórzę test w piątek i w tedy umówię się do lekarza.
Niestety dzisiaj w nocy zaczęłam krwawić. Na razie krwawienie się utrzymuje, lekko czuje ból brzuch i piersi. Poszłam dzisiaj znowu na badanie krwi i czekam na wyniki...

Myślę, że to ciąża biochemiczna ale czy któraś z Was miała podobnie? Czy po ciąży biochemicznej jednak umówić się do ginekologa i sprawdzić czy wszystko w porządku?

Jest to mój drugi miesiąc starań. Nie załamuję się ale czuję się trochę w tym wszystkim pogubiona :(
 
reklama
Rozwiązanie
Być może masz rację. Zakładałam że ciąża stracona w 5. tygodniu to tylko ciąża biochemiczna.
Ponoć przy becie ponad 1000 ciąża już nie jest uznawana za biochemiczna ( a u Ciebie 900 to już myśle ze wartość spadkowa ) choć np mój gin mówił ze są różne szkoły i często zakłada się ze do 6 tc bywają ciąże biochemiczne
Widzę, że co do czasu ponownego rozpoczęcia starań jest różnie... Chciałabym od razu zacząć.

Krwawienie skończyło się po 1.5 dnia. Z czego tylko pół dnia był silniejsze z mocniejszym bólem.

Spróbuję się w poniedziałek umówić na wizytę i sprawdzić czy wszystko jest w porządku.
Myślę że w takiej sytuacji powinnaś sprawdzić czy wszystko się oczyscilo. Będziesz pewniejsza :)
 
reklama
Widzę, że co do czasu ponownego rozpoczęcia starań jest różnie... Chciałabym od razu zacząć.

Krwawienie skończyło się po 1.5 dnia. Z czego tylko pół dnia był silniejsze z mocniejszym bólem.

Spróbuję się w poniedziałek umówić na wizytę i sprawdzić czy wszystko jest w porządku.
Umow się i się dowiesz wszystkiego, 1.5 dnia to według mnie trochę mało, ale u każdego jest inaczej. Słyszałam tez, ze czasami po poronieniu krwawienie jest krótkie ale po pewnym krótkim czasie przychodzi @.. wiec może byc różnie. Skonsultuj z lekarzem i bedziesz spokojniejsza. 😘
 
Dzięki dziewczyny za wszystkie odpowiedzi :)

Byłam dzisiaj na wizycie u naprawdę fajnego lekarza. Jeśli się uda to chce u niego prowadzić ciąże. Poczułam się po prostu zaopiekowania. Wybadał mnie dokładnie. Wszystko wygląda w porządku. Przede wszystkim mnie uspokoił i wyszłam od niego z taką nadzieją w sercu, że będzie dobrze ;_

Mogę się starać jeśli chce już w tym miesiącu. Zalecił zróżnicowaną dietę, kwas foliowy, witaminę D3.

Na końcu stwierdził, że ma nadzieje, że przy świętach przyjdę do niego z dobrą nowiną ;)
 
Dzięki dziewczyny za wszystkie odpowiedzi :)

Byłam dzisiaj na wizycie u naprawdę fajnego lekarza. Jeśli się uda to chce u niego prowadzić ciąże. Poczułam się po prostu zaopiekowania. Wybadał mnie dokładnie. Wszystko wygląda w porządku. Przede wszystkim mnie uspokoił i wyszłam od niego z taką nadzieją w sercu, że będzie dobrze ;_

Mogę się starać jeśli chce już w tym miesiącu. Zalecił zróżnicowaną dietę, kwas foliowy, witaminę D3.

Na końcu stwierdził, że ma nadzieje, że przy świętach przyjdę do niego z dobrą nowiną ;)
To super :) dobry lekarz to podstawa :) czyli rozumiem że masz zielone światło ?
Życzę powodzenia :) daj znać jak się uda :)
 
Myślę że w takiej sytuacji powinnaś sprawdzić czy wszystko się oczyscilo. Będziesz pewniejsza :)
Dziewczyny , czy roniła któraś z was bez skrzepów ? Jak ja miałam taka sytuacje to lekko krwawiłam ( nawet jedna podpaska się nie zapełniła ) rano byłam u ginekologa i NIC na usg nie było , na drugi dzień beta wynosiła 960.. przez kolejne dni krwawiłam ale tak jak na miesiączkę . Byłam po wszystkim jeszcze raz u gina i wszystko ok .
 
reklama
Dziewczyny , czy roniła któraś z was bez skrzepów ? Jak ja miałam taka sytuacje to lekko krwawiłam ( nawet jedna podpaska się nie zapełniła ) rano byłam u ginekologa i NIC na usg nie było , na drugi dzień beta wynosiła 960.. przez kolejne dni krwawiłam ale tak jak na miesiączkę . Byłam po wszystkim jeszcze raz u gina i wszystko ok .
Ja z tego co pamiętam to miałam mało skrzepów. Ale u mnie beta bardzo szybko spadała. A badalas jeszcze raz bete po tym wszystkim ?
 

Podobne tematy

Do góry